Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Összejönnétek egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Összejönnétek egy 23 éves HIV+ biszex sráccal?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?



2014. márc. 17. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Alap
2014. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez most trollkodás?

Senki nem akarna összejönni egy HIV pozitívval, már bocsi

2014. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert az egészség mindennél fontosabb, nem kockáztatnám meg, hogy elkapjam.

Plusz nem örülnék ha egy pasi sz*ros se**e után belém hatolna.

Ha kérdésed komoly, akkor sajnállak, jobban kellett volna vigyáznod, nem véletlen találták fel a gumit...

2014. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
mivel amúgyis iszonyat hipochonder vagyok tuti nem. de lehet úgy is szexuális életet élni természetesen kellő küröltekintéssel,védekezéssel.
2014. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ápolonak?????
2014. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha HIV+ az azt jelenti, hogy tünetmentes, bár a vírus benne van. Ha rendszeresen szedi gyógyszereit, akkor élethosszig elélhet.
2014. márc. 17. 13:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Lehet így is szexuális életet élni körültekintéssel, de ki vállalná a kockázatot?

Meg érdekelne, hogy ilyen esetben, hogy lett fertőzött az illető (tegyük fel ismerkedünk).

Gondolom nem monogám kapcsolatban élt ahol a másik szeretető tartott titokban, és ő hozta haza a betegséget...

2014. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Biszexel sem, nem hogy HIV+-al.

Bocsi, de az egészségem fontosabb, nem kockáztatnám meg.

2014. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha úgy kapta el, hogy erőszakos közösülés útján, öntudatlan állapotban volt?
2014. márc. 17. 13:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor sem... annál sokkal jobban tartanék attól, hogy engem is elfertőzhet...


Biszex... pláne nem, engem undorítana a dolog, hogy előttem egy férfi ánuszában járt az a farok, ami bennem van.

2014. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!