Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ez nagyon zavar titeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez nagyon zavar titeket?

Figyelt kérdés

19 éve lány vagyok és 8 hónapja vagyunk együtt a jelenlegi barátommal. ő 22 éves... aminap beszélgettünk és valahogy szóba jött a volt barátom és láttam hogy nem tetszik neki (én hoztam fel, tudom hülyeség volt)

neki elöttem volt már egy jó pár kapcsolata, nekem ő csak a második

nagyon rosszul eshetett neki hogy róla beszéltem? :( nem akartam megbántani.... ti hogy vagytok evvel fiúk? nagyon rosszul esne nektek?


2009. dec. 15. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Az oké, hogy a volt barátodról beszéltél, de h 19 éve lány vagy?? Az már pofátlanság...
2009. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én sem szeretem ha barátnőm a volt barátairól (2 volt neki) beszél. Egyébként azok olyan kapcsolatok voltak, amik nem voltak hosszúak (max 1 hónap(?)), és nagyon régen volt már, mivel több mint 2 éve járunk. Múltkor kérdeztem hogy hányszor volt eddig szerelmes, kicsit rosszul esett hogy azt mondta hogy talán 2x. Dehát én kérdeztem, mert kíváncsi voltam, csak arra számítottam hogy azt mondja hogy csak belém volt eddig.

Azt tudom, hogy belém mennyire, úgyhogy nagyon nem is aggódok emiatt.

De nekem sem tetszene, ha magától hozná fel a volt barátait.


Ettől még nem fog szakítani, nyugi.

2009. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem esne olyan rosszul, de azért lehetőleg ne emlegesd előtte a volt barátodat. Ugyanakkor, ha a mostani barátodnak már több kapcsolata is volt, akkor nincs oka rá, hogy játssza a sértett lovagot.
2009. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.nak köszi a választ :) nem gondoltam hogy szakítani fog csak nem akartam hogy rosszul essen neki
2009. dec. 15. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
16:28 Hát ez nagyon nagy volt:D:D:D
2009. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek két komoly kapcsolata volt előttem, (2 év és 1 év) eléggé zavart amikor felhozta. Személy szerint engem azért zavart mert vizuális típus vagyok. Amikor róluk mesélt soha nem volt annyira részletes hogy mindent megértsek és maradtak bennem kérdések, vagy magamban eltorzítottam az igazságot az info hiányában. Amiatt is zavart hogy én csak így használom a volt barátnők " adatait" hogy "hú a volt nő lusta volt, de jó hogy te nem vagy az. "A volt barátnő önző volt, de jó hogy te nem vagy az." "vele nem hallgathattam a kedvenc zenéimet, de jó hogy veled igen ". Viszont akkor is utána képzelem ezt amikor a barátnőm azt mondja hogy hú a volt pasim kitartó volt.. (" Én nem vagyok ?") A volt pasimmal ez a szitu olyan vicces volt... ("Én nem vagyok annyira vicces, hogy velem foglalkozz ?") A másik hogy nem szeretek belegondolni abba hogy mással is volt...tudom hogy gyerekes dolog de én nem szeretek úgymond arcot adni a félelmeimnek.Vagyis nem akarom tudni hogy konkrétan kik voltak a pasik. A kapcsolat elején is volt hogy felidézte őket és nagyon rosszul esett. A nők ebben mások, szeretnek ilyen jellegű dolgokat is tudni.

Fura, de ha valakit már pár pasi elcsábított akkor az ember hajlamos azt érezni, hogy Ő is egy állomás lesz csak :( Ha ebben a kétséges helyzetben még volt pasikról esik szó ráadásul nem is megbánó, hanem boldog hangnemben az zavarba ejtő. Mindenesetre gondoljunk bele, hogy esne nekünk, ha mi hallanánk hasonlókat mint amiket mi mondunk a párunknak. Akkor nem lehet baj. A szex és érzelem ne legyen téma. Ilyen témában nem szereti azt érezni ember hogy hasonlítják valakihez...

Na jól összekavartam itt a gondolatokat, de remélem segítettem valamit... Miközben írtam ezt,arra jöttem rá hogy talán csak arra vágyok, hogy egyetlen legyek neki, de nem csak itthon, meg a moziban, meg az utcán, hanem fejben is. Én már jó ideje nem beszélek amúgy neki a volt barátnőimről, kb azóta, hogy nagyon komolyra fordult a kapcsolatunk, Ő sem emleget semmilyen Árpit Meg Zolit és így már teljes a béke :)... De csak azóta :P

2009. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar. Én a 2. vagyok neki, és ugyebár a lányoknál az az átkozott 1. szerelem...:@ Na de a kérdésre válaszolva, igen nagyon zavar.
2009. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hosszú kommentet, segített sokat a megértésben :) soha többet nem hall róla
2009. dec. 15. 17:16
 9/10 anonim ***** válasza:

16:28

Antifacest mas is nezz:P

2009. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20.05 <-- nagyon helyes! :D
2009. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!