Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor bocsájtanál meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor bocsájtanál meg a párodnak, hogyha ő hazudik neked?

Figyelt kérdés
Már másodszor, fordult elő, hogy megszegte az ígéretét :(
2009. dec. 15. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen ígéretét szegte meg? Én olyan ígéretemet szegtem meg, hogy nem fogom keresni... De megkerestem, mert megőrülök nélküle!!
2009. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11*
2009. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg attól függ mit ígért. Ha azt ígérte, hogy legközelebb nem a földre dobja a koszos pólóját, de már megint megtette, akkor az ezredszerre is megbocsájtható.


Ha azt ígérte, hogy többet nem csal meg, akkor nem is kellett volna ígérnie semmit, mert az első alkalom után kidobtam volna.

2009. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt ígérte hogy nem iszik mikor nem vagyok ott,és nem cigizik,erre ő megtette, meg ilyen dolgok
2009. dec. 15. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolgot ígértetsz meg vele amit ő nem szeretne csak te, akkor fölöslegesen teszed. Mi bajod lesz ha iszik valamit ha te nem vagy ott? Semmi. Ha viszont rendszeresen beb.szik nélküled és ez a viselkedés neked elfogadhatatlan, hagyd ott. Beszéld meg vele, mondd el mi bánt, de ne húzz ki olyan ígéretet, amit nem akar betartani. Ha azt ígéri meg, hogy többé nem fog félreqrni, akkor mondd neki h az tuti és lépj le! A pólós példa is feljebb nagyon OK volt. Ne ámítsd önmagad, ha ígéreteket húzol ki belőle és ő nem is akarja betartani, akkor nem illetek egymáshoz, lépni kell.
2009. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az előzőnek igaza van. Mellesleg vagy megszoksz vagy megszöksz...
2009. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért, akkor még nem cigizett, amikor összejöttetek? tudtad, hogy egy dohányossal fogsz járni ez van.


Ha meg alkoholt akar fogyasztani (amennyiben még nem alkesz, és nem veri el kettőtök pénzét, meg téged, de asszem ettől messze állhat) akkor azt teszi.


Te nem az anyja vagy. És ha tiltanak valamit az embertől, annál jobban kívánja.

Nem akaszkodhatsz ilyen szinte rá egy másik emberre, nézd meg, levegőt sem kap tőled!

2009. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!