Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mobilelőfizetéssel hagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mobilelőfizetéssel hagyott itt, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam, hogy melyik kategóriába tegyem a kérdést, ide vagy a mobiltelefonokhoz. De gondoltam, hogy talán itt jobb helye lesz.

Szóval volt egy párom, aki elhagyott, de előtte még nagyon-nagyon akarta, hogy vegyünk neki egy előfizetéses mobilt a nevemre, címemre, majd ő fizeti. Meg is vettük, és ahogy az szokott lenni, 2 éves hűségnyilatkozat van rá. Aztán lelépett, és itt hagyta nekem a 3 hetes, hűségnyilatkozatos istenverését. Felmondani nem tudom, mert rámverik, már átváltottam a legolcsóbb előfizetésbe, de ez sem hiányzik, sőt, mondhatom, hogy a kajapénzemből megy el ez a fölösleges hülyeség.

Igaz, még jól is jártam, jól tudom, mert visszaadta nekem, csináljak vele, amit akarok, mert el is vihette volna, aztán nekem meg csak jönnének az akármekkora számlák.

Most mit csináljak? Ha ránézek a telefonra, sírva fakadok. Már elraktam olyan helyre, hogy ne lássam, de az nem megoldás. Hamarosan megérkezik az első számla, és jobb, ha nem is gondolok bele. Segítsetek, kérlek, bár sok megoldás szerintem nincs.


2009. dec. 15. 05:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Írasd át valaki nevére.
2009. dec. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy rosszul látom,de szerintem nincs itt igazán baj. Nálad van a készülék,és így a legjobb. Én a helyedben a jövőben ezt használnám és a mostanit mondanám le,ha már ígyis úgyis nekem kell fizetni.
2009. dec. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pedig azzal van problémád, hogy látod a volt párod mobilját, szedd ki belőle a sim kártyát és tedd át a saját telefonodba.
2009. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azzal van a problémám,hogy nekem is van előfizetésem,amit nem mondhatok le,mert köt a hűség+ha átíratom a nevet,akkor is ki kell fizetnem a kötbért,megkérdeztem.
2009. dec. 15. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!