Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagytatátok már el a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytatátok már el a párotokat annak ellenére, hogy szerettétek nagyon (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy a szerelmi érzések megvoltak, ennek ellenére úgy éreztétek, nem működik/het úgy a kapcsolat, mint ahogyan ti azt szeretnétek, ezért szakítottatok.
2009. dec. 14. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem csináltak ilyet már. Most is mondja a lány, hogy szeret, de nagyon nehéz mellettem bírnia, és most az egyik haverjával "jár", ami kb. arról szól, hogy ülnek egy szobában, és zenét hallgatnak, néha puszi-puszi. Hogy mi értelme van ennek, az már egy kicsit viccessebb...
2009. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen.ez van.ami nem megy nem kell erőltetni...lesz jobb,de hiányzik..17/L
2009. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mert tudtam így lesz jobb,mind a kettőnknek, akármennyire is fájt a dolog.. :(

Nagyon rossz volt,fájt..

2009. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet nem csípem. Addig kell küzdeni, amíg belerokkansz.
2009. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
19:48 remélem nő vagy, mert ha nem, akkor szégyen vagy... A férfiak büszkék, nem hajolnak meg asszonynép előtt!
2009. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk vannak olyan dolgai a párodnak, amelyek zavarnak? Az első évben persze rózsaszín köd volt, észre sem vettem, pontosabban 'majd megváltozik' alapon nem vettem róla tudomást, most már viszont tudom, hogy nem tudom elviselni, rosszul esik. (Pl.: túlságosan fontosak neki a barátai)
2009. dec. 14. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, micsoda szégyen vagyok, hogy kitartok amellett, akit szeretek. ;)
2009. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19:53 -> Hát ez elég kellemetlen.
2009. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen elhagytam! nagyon szerettük egymást, de sajnos betett a távolság, és 1 2 családtagomnak nem volt szimpatikus...2 évig tartott , csodás volt, imádtam, szerettem. olyan 4 hónapja vetettem véget.végleg. azóta igaz új párom van, de őt sosem fogom elfelejteni. ő 19 éves én pedig 18. hát ilyen az élet..:)


18/L

2009. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és sajnos egyre többet veszekedtünk is.. előző voltam
2009. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!