Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretesz lelkileg micsinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretesz lelkileg micsináljak? :' (

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, és annyira keveset tudunk találkozni,egyszerűen tanulni kell vagy nekem vagy neki vagy rossz idő van vagynincs kedve jönni vagy vmi mindig közbejönn.. annyira sírhatnékom van mikor lemondja a találkákat tudom hogy nem lehetünk mindig együtt de hetente csupán 2-3x találkozunk és akkor is 1-2 órákra..

azt hiszem megfogok őrülni ,annyira szeretném látni és vele lenni megölelni és most is mikor lemondta tisztára leesett a cukrom,meg szédültem, egyszerűen nem bírom ezt ... sokszor már nem bírom felhívni se hogy találkozunk-e mert tudom mi a válasz.. belebetegszem annyira szeretem és nem lehetek vele.. hiába próbáltam már beszélni vele, nem az abaj hogy nem változtat,hanem vmi mindig közbejön.. és nem az abaj hogy nem vagyok elég fontos neki,csak ááá ,az előző kapcsolatomban mindennap láttuk egymást, és ezt hiányolom szerintem... lassanként becsavarodok, bőghetnékem van úgy hiányzik egész nap..


2009. dec. 14. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolkozz el mit megtennél hogy vele légy,aztán gondolkozz el hogy ő megtenné e érted. leírtak alapján szórakozik veled,és nem szeret,legalábbis nem úgy ahogy te szeretnéd,engem exem idegileg kicsinált,szerettem,de tudni kell a saját érdekedben szakítani,ha nem működik,nem és kész,majd működni fog mással..
2009. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mikor együttvagyunk tudom hogy szeret,mert látszik rajta,meg mondja a szemembe is érezteti velem de ezek a találkozások annyira ritkák és annyira szeretnék már "bekerülni "az életébe hogy együtt csináljunk sok mindent..
2009. dec. 14. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
A szeretetnek is vannak fokozatai.
2009. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok,ugyanez volt.ne kínozd magad.
2009. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Istenem basszus annyira sajnállak szegénykém!:'(( ugyanezt éltem\élem át!!!*-* hány éves vagy? nem írsz nekem 1 privit e-mailba msn cimed v vmi? neke dis nagyon jó lenne ha tudnál vkivel beszlgetni! és énis pont ilyen helyzetben vagyok.. :\ L\15 amugy.:) íyrj ha gondolod, itt nehz kifejteni a témát.. addig is kitartás..::)
2009. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jajj szegényem !!!:$


és akkor mivan? velem meg mindig ugyan ezt csinálják a csajok!!! Fiu létemre ott ahol senkise látta sírtam, bőgtem és gombócot nemtudtam lenyelni a torkomból :S tudom szar érzés de mára már a 7. ilyen "barátnőnek" anno nevezett csajokra mikro rájuk gondolok csak nevetek hogy ÚÚÚr isten!!.

Kikészítettek és nemtudtam felfogni mindig közbe jön valami? Ezt nem hiszem el.... hiába mondja hogy szeret!!


A SZERETETET nem érezheted. A szeretet nem más mint bizonyiték és küzdelem hogy mindig veled lehessen.

Azt ne mondja már nekem a barátod hogy fontosabb éppen kutyátsétáltatni mint hogy inkább veled talizzon? :O

Ha?


Vagy például ma azért nem ér rá talizni mert fáj a feje, vagy éppen elmegy a tescoba várásolni.... mert kb ilyesmi fasság kifogásokra tok gondolni....

Te csaj! Vedd észre. NEM SZERET. huzza az agyad. Ha akar valamit keressen fel. És tudatositsd magadba hogy Tényleg szeret-e vagy csaj játszik??? :O

mert szerintem játszik.

Nem küszködik érted. Látja rajtad hogy szenvedsz és neki ez ínyére van. Miért is ne használja ki? Ezzel fejleszti fel magát. Belőled önbizalmat nyer és majd egy jókis csajhoz elegendő lesz hogy felszedje őt.


Te meg mehetsz a levesbe...

szóval idejébe dobd mielőtt ő fog dobni. Ha szeret akkor nem kertel. És ha lekéne mondania egy nyanvadt hóemberépítést pl. ahhoz hogy láthasson; meg kéne tennie !!!


Tedd próbára.. mond meg neki hogy ez igy neked "nemgyerebe" vagy összeszeded magad kis szerelmes pasikám és teszel az asztalra valamit ahhoz hogy megkaphass.... vagy huzz a francba... velem nem szórakozol... és tudod kivel...??? anyuddal!!

nah majd ezzel észbe kap a kis fiucska :)

ha megharagszik?

tuti nem szeretett és legalább Biztos NEM jobb mint a bizonytalan IGEN :S:S:S


Ha pedig becsicskul erre akkor valamit érez irántad és veled akar lenni...

DE NE FÉLJ megmondani neki a frankót. Nyilt legyél és határozott.... aki tudja mit akar.

szedj erőt magadba és érezze hogy te nem akárki vagy akivel lehet szórakozni.... igencsak fogytán van a lelki erőd.... (de neki ezt nem kell tudnia)



én csak a frankót mondom. irj privit vagy irj ide kivi vok mit szól ehhez...

puszi

szija


20/F

2009. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még mindig kiábrándító hogy az ilyeneknek van bnőjük...:/
2009. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

annak van igaza aki azt a hosszút írta, tényleg lehet hogy fájdalmasabb ráébredni hogy vége, mint halogatni, de sokkal rosszabb még később rájönni, és mégtovább tart a gyógyulás...

(kezem összetenném ha valaki így szeretne engem mint Te őt... hülye srác fel se fogja mit kapott, és képes elhanyagolni)

2009. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!