Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem a legjobb barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a legjobb barátom, viszont gyűlöli a srácot akivel össze szeretnék jönni. Mi a frászkarikát csináljak?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, hogy van egy srác, aki nekem nagyon tetszett elég régóta. Anno, mikor még együtt voltam exemmel (egy évet jártunk) akkor ebből volt is balhé. Nem csináltam semmit, nem csaltam meg, meg ilyenek, csak exem fülébe jutott, hogy egy barátnőmnek elmondtam, hogy jól néz ki az illető.


Szóval azóta változott az életem. Az akkori barátom szakított velem, mondván, hogy elmúlt a szerelem, ez volt 3 hónapja. Azóta voltak kis szárnypróbálgatásaim, de nem találok egy rendes kapcsolatot. Ezzel a sráccal nem mere összejönni, mert félek, hogy az exem megharagudna emiatt.


Mert azt tudni kell, hogy nagyon nagyon jóban maradtunk. Tényleg nincs köztünk semmi több. De azt mondja, ez a srác irritálja, pont azért mert anno próbált befurakodni a mi kapcsolatunkba. Tanácstalan vagyok, hogy most mit tegyek... Nagyon tetszik az illető, de nem akarok felrúgni emiatt egy szuper barátságot.


Szerintem fontos tényezők, hogy egy kollégiumban lakunk mindannyian (szóval a találkozás elkerülhetetlen), illetve hogy az exemnek más pasival nincs/nem volt baja amióta így vagyunk. Csak ez az egy... Huszonévesek vagyunk.


Vélemények?


2009. dec. 14. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékeny az exed. Ha össze akarsz jönni valakivel, nyugodtan tedd meg, ki tudja, mit veszítenél, ha nem tennéd az exed miatt, akihez gyakorlatilag nem köt már semmi, csak barátság.
2009. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam az ex magába foglalja, hogy a VOLT barátom.. Semmi beleszólása, hogy mit teszek. Ha pedig rád ekkora befolyással van, akkor azon neked kell változtatni, ha akarsz. Valamiért úgy érzem, hogy az exed szeret irányítani.. ebből érdemes lenne kitörnöd, ha a magad életét akarod élni és boldog lenni. Ha pedig ezt nem fogadja el, akkor mégse a "legjobb barátod"..
2009. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó, teljesen igazad van,mégis félek lépni.


Ebben az is nagyban közrejátszik, hogy a fiú, aki tetszik nekem... Nos, hát enyhén szólva nem tudom, mit várjak tőle, azt hiszem elég megbízhatatlan. De nem tudhatom, és elmondása szerint komoly kapcsolatot szeretne velem. Viszont ha meg csak pofára esek és ott maradok megalázva, pasi meg egy kedves barát nélkül, akkor mi lesz? :( Ettől félek igazán.

2009. dec. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!