Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Hogy vegyem rá hogy mondjon végre valami biztosat, hogy most akkor igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Volt barátommal 1,5 évig voltunk együtt szakitottunk mert keveset találkoztunk, ezvolt egy negyed éve.

1 hónapja elég sokat találkozunk bezsélgetünk, flörtölünk, meg hát udvarol nekem és tetszik is, már csókoloztunk minden, de 'titokban' tartjuk mert egy suliba járunk nem akarunk pletykákat mig nem biztos. minden ugyanugy van kötzünk mint régen és ennek nagyon örülök mikor megkérdezemhogy szeret e mindige gyböl válaszol hogy igen imád. ma szobajött hogy mért csinálja ezt velem.. hogymiért nem lehetünk együtt, és emnagyon tudott válaszolni, anniyt mondott hogy ő neki ez igy jó, és hogy él a korlátok közti helyzet adta lehetőségekkel.. na ekkor néztem egyet. mondta hogy ne értsem félre nem arra akar kilyukadni meg kijátszani, csak nem tudja jobban megfogalmazni... ezt értitek.. mért csinálja ezt hogy vegyem rá hogy modnojon már valami biztosat, hogy most akkorigen vagy nem, de azt nem szeretném hogy sajnálatbol legyen velem.. értitek..


2009. dec. 14. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Értjük... De felesleges trükközni. Érezd jól magad, örülj annak ami van. Ha nem bírod igy, hát törd meg te a titkot, akkor kiderül miért ez a nagy titkolózás. Mondjuk nem tartom kizártnak, hogy nem te vagy egyedül ezzel a dumával etetve. Ezt én is eljátszottam, a kis butusok meg bevették... :) Szóval odamész, lesmárolod, aztán meglátod mi történik... :)
2010. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!