Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex vagy mostani? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex vagy mostani? Szerintetek még mindig szeret ha ien velem és én vayon mit csináljak?

Figyelt kérdés
Saynos az van h van egy barátom szeretem meg minden csk már nem oan yoo mint az eleyén. Viszont van nekem egy ex barátom aki itt lakik a mellettem levő utcában és nagyon sokat beszélgetünk mindazok ellenére hogy szakítottunk. Szal nagyon yooba maradtunk. Lát engem az utcán megáll mellettem kocsival meg felhív meg msn meg ienek . Ha bay van tudok azonnal hozzá fordulni elég ha megcsörgetem vagy ráírok egy sms-t és fél percen belül felhív és van h órákat beszélünk telon. És vannak dolgok amit a mostani btomnak nem mondok el neki viszont igen!
2009. dec. 14. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, miért szakítottatok?


Ha az az ok elmúlt és új kapcsolatot kezdenétek, nem a régit szeretnétek "felmelegíteni", akadálya nincs. Én azt vallom, hogy az emberek idővel változnak. Ha itt és most jól elvagytok az exeddel, a mostanival meg nem, hát erre mit lehet mondani??? :)


Viszont a múltat ilyen esetben nem szabad felemlegetni egymásnak, nem azt várjuk, hogy olyan legyen, "mint rég", mert az nem működik. Ez egy új kapcsolat lesz, egy már régebbről ismert emberrel. Ez ökölszabály.

2009. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszönöm.:)

Am a munka miatt szakítottunk.:( Külföldön kapott munkát és féltünk h nem bírya mayd a kapcsolatunk.Nagyon yool megvoltunk ketten.Nagyon szerettük egymást annak ellenére h 3évvel idősebb és más beállítottságú.:D

2009. dec. 14. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez esetben hallgass a szívedre, és ha azt mondja, jó lesz az ex-szel, nem érdekes, mit mondanak a többiek, vagy az általános bölcsességek a felmelegített káposztáról. A lényeg, hogy azt tedd, amit akarsz/helyesnek tartasz! De nem a felszínen, mert azt nagyon tudja befolyásolni a környezeted. Azt, amit a legmélyebb bensődből szeretnél!!!


Ehhez nem árt elcsendesedni, hallgatózni kicsit egy olyan helyen, időben, amikor nem zavar semmi, és tényleg tudsz csak saját magadra figyelni. És ne agyalj közben! Ne járjanak a gondolataid össze-vissza, hogy ekkor mi lesz, akkor mi fog történni? Csak figyelj magadra, semmi több. Kis gyakorlás és menni fog. Sok sikert a döntésedhez! ;)

2009. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.:) Megfontolom és elmondom mi lett a döntés.:)
2009. dec. 20. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!