Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még nem feküdtem le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem feküdtem le a pasimmal, akkor még ugye nem számít megcsalásnak ha mással is vagyok?

Figyelt kérdés

Már 3 hete találkozgatunk, smároltunk, együtt is aludtunk (de nem történt ennél több). Szóval ha most mással randizok, esetleg smárolok, vagy még ennél is több, az már nagyon megcsalás, vagy még belefér?

20/L


2009. dec. 14. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Az. Megcsalás.

Egy kapcsolat ui. nem csak a d*gásról szól.

2009. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Hajjaj.. Fura lány lehetsz... Nem mondom ki, ne haragudj.
2009. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát de. Ha már jártok, azaz a barátnőjének tekint, Te pedig őt a barátodnak, és utcán társaságban kinyilvánítjátok az összetartozást, (kézfogás, csók, ölelés, stb.) akkor bizony fullon megcsalás, ha mással kavarsz. Nem az a lényeg, hogy a p.na és a f.sz találkoztak-e... A legtöbb pasi biztos azt mondaná, hogy nem fér bele. Neked hogy tetszene, ha a srác csinálná ezt egy másik nővel? Döntsd el, hogy kivel akarsz lenni... Nekem egyszer volt ilyen, hogy találkozgattam valakivel, és majdnem lefeküdtem valaki mással, de eljöttem onnan, és akkor hajnalban az utcán a ház előtt kissé illumináltan felhívtam, hogy vele akarok lenni. Nagyon rázós volt, és a kapcsolatunk alatt végig iszonyat féltékeny volt mindenre, ami élt és mozgott. Ha eldöntötted, hogy azzal akarsz lenni, akivel találkozgatsz, akkor mélyen hallgass, azt tanácsolom, mert GÁZ!
2009. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

jaj, hagy válogasson, de azért egyiket se ringasd álomba, amíg nem döntöttél a kettő között!

Azzal feküdj le csak, aki kell neked, és úgy, hogy a másik pasi már ne legyen a képben, legyél őszinte hozzájuk, ne játssz az érzelmeikkel!

Randizhatsz egyszerre két sráccal, de ne menj túl messzire míg nem döntöttél, mert az a te lelkiismeretednek se tenne jót!

Sok sikert!

2009. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezek mind megvannak, de csak heti 1x ér rá találkozni, ráadásul nem érzem hogy annyira fontos lennék neki... Ja és még egyszer sem éreztem, mikor smároltunk, vagy összebújva aludtunk, hogy állna a f*rka... talán nem vagyok elég vonzó neki? Vagy ő is mással kavarna...? :(
2009. dec. 14. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
most komolyan 20 éves vagy és ilyet kérdezel? hát nem lennék a pasid helyébe
2009. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

20 éves létedre hogy lehetsz ilyen gyökér? te mitszólnál hozzá, ha a barátod még rajtad kívül 5 másik csajjal smárolna, kinyalná őket, és hagyná h leszopják?

na te mitéreznél???

2009. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs kapcsolat, nincs megcsalás. Akkor ti "szexbarátok" vagytok, nem vagytok kapcsolatban. Ha van kapcsolat, akkor megcsalás. Azon múlik, miben egyeztetek meg, akár kimondatlanul is.


Felénk ezt úgy mondják: Te több vasat tartasz a tűzben, és ez egy nem túl népszerű viselkedés. Persze ahány ház, annyi szokás. :)

2009. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen ez megcsalás. Még akkor is ha a fiúnak más a körzetszáma :DDD


Inkább dobd a srácot és úgy flörtölgess, ez így elég genyóság...

2009. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a kérdést úgy:ha fium más csajjal smacizik meg alszik akkor vajon megcsal?
2009. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!