Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes ez igy? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.15éves lány vagyok.Megismerkedtem egy 22 éves pasival.Msn-eztünk meg minden.Szerelmet vallot nekem:S.De én nem tudom mit csináljak.Sok a korkülönbség közöttünk .És félnék is bemutatni őt a szüleimnek:S

mi a véleményetek??Hagyjam őt és keressek korombelit???:S


2009. dec. 14. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
figy az exem is 15 most ő 26éves palival van és nincs parája a családjában belőle de sztem simán okés a szitu ;) 18F
2009. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Msnen keresztül szerelmet vallott?Hát érdekes figura lehet.
2009. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát figyu én is 15 voltam mikor összejöttem batommal ő akkor volt 20 5 év volt köztünk tehát anyumék elfogadták azóta is együtt vagyunk szóval kor nem léjnyeg..... de az viszont igen, h. milyen hozzád msn-en? valaott szerelemet de gáz!!! nem gondolod h. nyusziságra vagy egyéb már dologra utal ez a módja a szerelemnek? én mindent értek, de ez kicsit csúnya, elősször tisztázd vele az érzéseid! mert így könnyű szerelmet vallani h. bepöttyögsz pár betűt a klaviatúrán és nyomsz egy entert, ahhoz nem kell sok ész!!! majd akkor lesz tuti a dolog ha tényleg érzésből MONDJA A SAJÁT SZEMEDBE!!! addig te sme lehet tisztában sme a saját sem az ő érzéseivel!!

22/L

2009. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztatok már egyáltalán élőben?

Nekem elég furán jönne le, ha egy pasi msnen vallana szerelmet, pedig mondjuk előtte nem is láttam.

Egy 22 éves pasinak már kicsit mások az igényei, én kicsit fiatalabb fiúk között keresgélnék, ha ennyi idős lennék, mint te, de akár még működhet is.

2009. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy próbát szerintem mindenképp megér :) én és a párom közt hét év van, kb. olyan korokkal küzdünk, mint ti. mégis egy éve együtt vagyunk :) sok sikert!
2009. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találoztatok még élőbe és szerelmet vallott akkor sürgősen hagyd!!
2009. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkébb a tanuléssal foglalkozz, hogy ne később keresd nehezen a kenyeredet 42L
2010. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!