Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? átvágott? Félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? átvágott? Félek és sirok.

Figyelt kérdés

Sziasztok zokogok.


Volt egy fiú, óriási nagy szerelmem akiért már évek óta oda vagyok.haverok voltunk és nagyon jól elvoltunk. Most kezdődött el a dolog alig egy hónapja amikor összeakart velem jönni és és mondta a közös haverunknak h szeret engem és jó lenne ha járnánk. A fiúnak még nem vagy barátnője és nagyon boldog lettem volna ha én lettem volna az első neki. A haverunk zaklatta hogy akkormostmivan.. hisz kéz a kézben mentünk ,puszilgatott, csikiztükegymást ölelgetett simogatott és ezt mind ő akarta. hivogatott és smsekkel bombázott hogy hány órám van meg hogy találkozni kellene. A haverunk tehát zaklatta mert nála volt és én kamoztam velük vagyis vele. a szerelmem meg csak játszott a gépen és lese szart. Azt mondta hogy régebb óta ismer és nem akar velem összejönni. ezt a haverunk leirta nekem és mondta hogy pedig velem járt volna a legjobban mert hogy egy másik lány is kellett volna neki. De még barátnője se volt . és a legjobb barátnőmnek is mondta h párhete összeakart velem jönni és úgyvolt hogy összejövünk. Szerintem nem bennem van a baj. Most zokogok elegem van az életből úgy érzem átvágtak és kétségbe vagyok esve. Nem tudom hogy mit tegyek hisz nagyonnagyon szeretem. Többé nem fogom keresni msnen se telefonon se sehol. csak az abaj hogy ez nem érdekli mert arra lusta hogy ő beszélgessen velem.. pedig ma is milyen jót nevettünk és semmi. :S Kérlek segítsetek. szerintetek is meg fogja bánni? valahogy nyugtassatok meg hogy elfelejtsem, ki sem mozdulok itthonról az öngyilkosság fenyeget és másik pasikra ráse tudok nézni. Nagyonnagyonszeretem (L) SEGÍTSETEK! KÉRLEK.

Amugy 15 éves a fiú és énis annyi vagyok.Nemértem ezt az egészet :(


2009. dec. 13. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem az egészet, bocsi.
2009. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

15 évesen így zokogni és elgondolkozni az öngyilkosságon elég nagy őrültség!

Lépj túl rajta, biztosan vannak barátnőid menj el velük sétálni, beszélgetni! Ha nincsenek akkor se gubózz be otthon, mert azzal csak magadnak ártasz majd!

2009. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a lényege hogy szerettem és átvágott. és nemtudokslétálni eccerűen lebénulok ha felkell állnom. megfogokörülni. annyi mindenen mentünk már át együtt. De szerintetek rájön hogy mit veszített ?:S
2009. dec. 13. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is vágtam át lányt, de szerettem. Ha bocsánatot kér, bocsáss meg Neki.
2009. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a **csába', egy idióta pasiért nem érdemes. Te egy jólelkű, értékes csaj vagy (lefogadom hogy szép is), nemár egy ilyen hülyegyerek miatt csinálj hülyeséget!
2009. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kiirta gúnyosan h még énvagyok a köcsö*szemét és ilyen megsértődve mert hogy nekemegy szerelmesszomorú volt kiirva. és arra nemvolt bátorsága h 5 percnél tovább maradjon. :S elegemvan.
2009. dec. 13. 22:28
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket. ezzel segítetek :)
2009. dec. 13. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
figyi csak, tanulj az esetőből. Muszáj. Hidd el, sokkal jobb 15 évsesn csalódni, mint huszonévesen több év kapcsolat után. Legközelebb legyél figyelmes, és ne hagyd, hogy h*lyére vegyenek. Ha látod, hogy az elején már semmit sem akar a pasi, vagy arra is lusta, hogy találkozzon veled, akkor lépj tovább. Egyrészt időt nyersz, másrészt nem fogsz beleszeretni és nem vágyódsz majd utána. Tanulj meg az eszeddel gondolkodni ilyenkor és ne a szíveddel. Hidd el sokat számít a józan döntés. Szerintem ne keresd, ne lógj vele stb. NEM érdemli meg, hát ne add megneki az örömöt. Lépj túl rajta, az öngyilok bar*mságokat meg felejtsd el. Fel a fejjel! 23/F
2009. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sirok az egy település.


Amúgy elárulok valamit, ilyen hatalmas traumákon mindenki átesik, aztán 4-5 év után röhög magán, hogy ilyen apróságon miképp tudott ennyire kibukni.

2009. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!