Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg hogy megcsal a barátom vagy nem akarja velem tölteni a szabad idejét. Higyjek e neki?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk eggyütt és mostanában nem valami rózsás a viszonyunk.ha eggyüt vagyunk aranyos velem de...?
2008. júl. 22. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Mért megmondta, hogy nem akarja veled tölteni a szabadidejét? Szerintem higyj neki, lehet, hogy nem is megcsal, csak valami olyan problémája van, amit nem szívesen oszt meg :S

Ha már odáig fajul, hogy szinte nem is törődik veled, csak "épphogy együtt vagytok", akkor már gáz van. De amíg aranyos veled, addig.. sztem ne itt keresd a problémát.

2008. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból ítélve nincs meg köztetek az a fokú bizalom, ami egy kapcsolathoz elengedhetetlen.

Miért nem beszéled meg vele, hogy mi a helyzet?

2008. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is jó lenne megbeszélni. Nem hinném hogy megcsal.
2008. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bízok benne (valamennyire) de ő mindig esküdözik h nem csal meg de ő mindig azt mondja hogy én igen.pedig szerintem tudja h nem.2 hete dolgozik.van h nappal akkor azért nem találkozunk ha meg éjszaka akkor meg azért nem mert nappal alszik.tegnap meg azt vágta a fejemhez telefonon h nehogy azt hidjem már h munka után nem alszik hanem egyből hozzám jön.mostanában csak a 2.vok neki:(
2008. júl. 22. 17:58
 5/7 A kérdező kommentje:
a múlt héten megígérte h többet lessz velem de kevesebbet van:(
2008. júl. 22. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja hogy dolgozik. Azért az kicsit más... Ha váltott műszakban dolgozik, akkor az elég kimerítő, főleg ha nemrég kezdte. Ezt tapasztaltam. ha lehúzol egy éjszakai műszakot utánna hullaként dölsz az ágyba. Mért nem mész oda hozzá te? Ha csak aludni is... Sokszor az is nagyon kellemes ha csak érzitek hogy ott a másik. Aztán ha felkelt mehettek oda ahova csak akartok. Azt hogy te csalod meg őt, azt szvsz azért mondja, hogy éreztesse hogy milyen rossz érzés ha az embert vádolják alaptalanuk. Legyél vele megértőbb, toleránsabb. Csak így megy. Egy idő után beáll a szervezete, és jobban fogja bírni. Addig is türelem, és látogasd meg te, ha nem fog neked örülni akkor van baj!
2008. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg türelmesebb lenni vele, és ha nem gyanúsítgatod, mindjárt szívesebben tölti majd veled a szabadidejét.

Neked vakáció van? Mert akkor foglald el magad, míg ő dolgozik, esetleg mehetnél te is dolgozni :)

2008. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!