Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem? Nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Nehéz eset .

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves fiú vagyok, van egy lány 15 éves, akivel 1 éve ismerkedtünk meg, szerelmes lettem belé, tetteiből nekem és környezetemnek is az jött le hogy ő is szeret. 3 hónap után elmondtam neki, de ő azt mondta maradjunk csak barátok. Ezek után továbbra is ugyanúgy viselkedett és közeledett, tavasszal/nyáron 3 alkalommal csókig és egy kicsit tovább jutottunk, az nagyrészt az ő kezdeményezésére. Érzéki érzékeny lány, jól ismerem őt is és a barátait, nem volt barátja/más fiúval ebben az 1 évben.Valamiért mégis minden egyes alkalommal, amikor felhozom a dolgot elzárkózik, és zavarba jön ha én közeledek hozzá. Elég sok módon próbáltam ész érvekkel tettekkel hatni rá, mind hiába, viszont ha együtt vagyunk továbbra is izzik a levegő, rajzokat készít ír nekem,hiányol, de nem tudja kimondani. Elég sokat átéltünk már együtt .. De még gond van néha a nevelés miatt a különböző értékrendekkel .. Mit tegyek? Szeretem..
2009. dec. 12. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem a szűlők lehetnek a háttérbe mert egy 15 éves lány könnyen befolyásolható
2009. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mivel a lány elég fiatalka, ezért gondolom nem tud dönteni...
2009. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15 évestől ne várj még csodákat
2009. dec. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Őszinteség nem csoda .. Csak egy kis akarat kéne hozzá vagy nemtudom .. semmi többet nem várok tőle csak hogy legyen őszinte magához és foglalkozzon egy kicsit azzal is amit akar, ne csak amire a felnőttek "utasítják"
2009. dec. 13. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi a bajotok a 15 évesekkel...? nem az összes döntésképtelen meg ienek...


am ő szerintem sz :)

2009. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az* :D
2009. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ebbe még mindig nincs megoldás:( :)
2009. dec. 15. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:

hát, én is 15 vagyok és van egy fiú akit már vagy 1 éve szeretek, csak nem járhatok vele mert hát a szülők ugyebár. egy ideig még keresett de mostmár kezd ellaposodni a dolog, és iszonyat belé vagyok még esve:'(

szval ezzel most azt akartam mondani hogy kérdezd meg h a szülők miatt vagy saját okokból nem jön össze veled, vhogy szedd ki belőle, mást nem tudsz tenni.Ha szülő probléma van akk nem nagyon lehet mit csinálni mert én sem tudok mit tenni ha egyszer azt mondják h NEM...elég szar helyzet az ilyen, de később már valószínűbb h lesz köztetek vmi :) remélem vmi info átjutott hozzád

15/L

2009. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szülők nem tiltják, csak sose volt barátja, és ilyen tökéletes álomvilágban él, a tökéletes pasit keresi, ami persze nem létezik, volt hogy azt mondta hogy épp azért mert ismer, tudja hogy nem működne, és ezen felül tudom hogy nagyon fél a csalódástól.
2009. dec. 15. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!