Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az mit jelent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mit jelent, ha egy lány azt mondja, hogy szívesen talizna, de állítólag sose ér rá?

Figyelt kérdés
Első randi után, amit szerintem a lány is nagyon élvezett, nagyon szerelmesnek éreztem magam, de ez egy hónapja volt, és azóta nem tudtunk találkozni. Hétköznapok kilőve, mert elvileg nagyon elfoglalt, és eddigi hétvégéken mindig közbejött valami. Mikor felhívom, mindig kedves a hangja, volt már, hogy megbeszéltünk második randit, csak lebetegedett. Szerintetek mit tegyek? Próbálkozzak még??
2009. dec. 12. 21:14
 1/8 A kérdező kommentje:
17f
2009. dec. 12. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha csak 1-2 hétről lenne szó azt mondanám belefér, de hónapok óta nem ér rá?

Ha tényleg zűrös, zsúfolt napjai vannak, akkor nem mondom előfordulhat, hogy tényleg nem ér rá, és kívánom, hogy így legyen, de szerintem nem ártana megkérdezni, hogy akar-e egyáltalán találkozni.

2009. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja valszeg ez fog holnap történni, azért még egyszer megpróbálom hátha.. köszi a választ!
2009. dec. 12. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy sose érjen rá.Én is ezt akkor szoktam mondani ha nem akarok semmit se a másiktól,csak nem mondom ki.Akármilyen elfoglalt hétköznap is,nem hiszem hogy nincs akár 10-15 perce.kérdezz rá nála,hogy akar-e valamit vagy sem,aztán megtudod mi a helyzet.Azért remélem tényleg ennyi hogy "nem ér rá" :)

18/L

2009. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valakinek kell a másik, akkor mindig meg tudja oldani a találkozást. Senkit sem kell félteni. Kifogásokat meg lehet futószalagon gyártani.Főleg a betegséges dolog sántít. erre figyelj, mert hiába a szép hang, ha egyszerűen át fog b*szni.
2009. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez reménytelen ügy.
2009. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13-14 éves voltam Én is mindig ezt mondtam.

Amúgy azért mert paráztam és húzni akartam az időt :$:)

18L

2009. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A következő válaszért ne ítéljetek el és ne fikázzatok légyszi: NE LEGYÉL SZERELMES!!!

Főleg ne az első randi után. Ha a lány tényleg akar tőled valamit akkor arra fog törekedni, hogy minél többet lásson. Persze vannak félénk lányok, akik aggódnak hogy "mi lesz ha tailizunk és..." de ha kimutatod, hogy jól érzed magad a társaságában akkor nem lehetnek ilyen félelmei.

Nem azt mondom, hogy egyáltalán ne élj párkapcsolatban és használj ki minden lányt, de ha úgy érzed nem foglalkozik veled eleget, vagy nem tudtok találkozni olyan gyakran mint szeretnéd akkor ne ragadj le nála, csajozz addig míg nem találsz egy olyan lányt akivel tudsz találkozni és jól érzitek magatokat! Ha leragadsz ennél a lánynál később nagy kínokat fogsz átélni mikor hetekig nem látod. Tapasztalatból mondom.

23/F

2010. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!