Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon jóba voltunk de most valami megváltozott. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy van egy lány akivel nagyon jóba voltunk/vagyunk, még nem mondtam el neki az érzéseim de ettől függetlenül is nagyon jól elvoltunk... eljártunk együtt sétálni, meg elég sok helyre, beszélgettünk sokat, ölelkeztünk és puszi volt szóval nagyon jól éreztük magunkat...De most kb 2-3 hete úgy érzem mint ha kerülne, már a szünetekben sem jön oda beszélgetni csak rám köszön, és ha nem megyek oda hozzá én beszélgetni akkor egész nap hozzám se szólna...Megkérdeztem tőle hogy van-e valami baj velem de azt mondta semmi...Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni de úgy érzem hogy egyre inkább távolodik tőlem...Kérlek segítsetek...Előre is köszönöm:)
2009. dec. 12. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem konkrétan a helyzetet...

akkor ti most együtt vagytok, vagy nem?

Mert ha nem, akkor lehet, hogy egyszerűen új pasi bukkant fel az életében, és már kevesebb ideje van másokra(többek között rád is)

Esetleg észrevette, hogy a szemed másképp csillog, mint egy átlagos baráté és ilyenkor a lányok inkább eltávolodnak, mert valószínüleg nem kellenél neki "úgy" és akkor nem akar megsérteni.

2009. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyunk együtt...csak olyan hirtelen jött az egész és nem tudom mire vélni...Köszi a választ
2009. dec. 12. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Röviden: észrevette, h bejön neked, és akarnál többet. Ő meg nem tudja, h mit akar/ akar-e vmit.


Tanácsom: ne teperj utána moost egy darabig, ne parázz h mivan,mert észreveszi, és csak rosszabb lesz. MARADJ semleges, laza, ne lássa most rajtad, h bírod.


Én ráfáztam már, igaz meg is mondtam neki h birom(előtte nem zavarta mig csak sejtette), volt 1 szünet, most ujra nagyon jóbna vagyunk

2009. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!