Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kapcsolatom már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kapcsolatom már több hónapja, nagyon szeretem de mégis most valahogy nem találkoztunk pár napja és úgy nagyon nem is hiányzik:S mitől van ez?

Figyelt kérdés
De ha találkozunk és együtt vagyunk nagyon jó vele és rossz elválni tőle. de ha nem talizunk, nem vagyunk együtt nem igazán hiányzik
2009. dec. 12. 13:41
 1/2 anonim válasza:
velemis ez van! nemláttam már egy hete de valahogy nem hiányzik! persze jolenne ha velem lenne de megvagyok igyis! szentem ezzel nincs semmi baj!
2009. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagytok szerelmesek, de azért mégiscsak jó, hogy valaki van mellettetek.

Én is úgynígy voltam, de egy idő után nekem már ahhoz sem volt kedvem, hogy találkozzunk így pár nap után, de mikor együtt voltunk mégis nagyon jól éreztem magam. Vívódtam, hogy mi van velem, de később rájöttem, hogy nem is szeretem, csak jó volt hogy volt kihez odabújni, volt aki elismer, simogat, megölel, de ennyi. Kicsit még úgy éreztem, hogy kihasználom.

2009. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!