Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért nem tudnak CSAK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem tudnak CSAK barátként tekintni egy lányra, ha a lányok viszont tudják CSAK a barátot látni egy fiúban?!

Figyelt kérdés

PERSZE KIVÉTELEK MINDIK VANNAK!Ök ne válaszoljanak:)


L/18


2009. dec. 12. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút nem igaz
2009. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Lány vagyok, nekem is van fiú barátom, és nem vagyunk kivételes eset.
2009. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert általába egy fiu előbb szeret bele a lány a barátjába mint a lány a fiu barátjába
2009. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De amugy...Van a legjobb barátom, tetszik mint ember,szeretem,sőt féltékeny vagyok rá,ha más barát barátnővel van, de sose történt köztünk semmi,és soha nem is fog. Szerintem amit kérdeztél,inkább akkor igaz, ha a lánynak van barátja,és a fiúnak meg nincs barátnője.
2009. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Figy Isten nem arra teremtette a férfit és a nőt hogy csak barátok legyenek! A lányok azért tudnak egy fiúra csak barátként tekinteni mert úgy viselkedik és nem kelt vonzalmat. Titkon minden fiú kívánja a lány "barátját" csak nem meri bevallani!!!
2009. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy fiúnál a lánybarát kb. annyit jelent, hogy "jó, még nem duglak meg, majd később"...
2009. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14:40 bunkóbb körökben biztosan így van :-)
2009. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem valamennyire igaza vana 14:40 nek. Bocs az Offért.
2009. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14:40-es vagyok: nem, ez nem csak bunkóbb körökben van így...max. más szavakkal fogalmaznak, vagy szimplán nem mondják ki, nem ismerik be, még akár saját maguknak se. De a természetet nem lehet meghazudtolni. Ez van.
2009. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az ilyen esetekben nem lehet általánosítani. Ismerek olyat is, ahol a lány volt szerelmes kicsit a fiú barátjába, a fiú viszon abszolút nem, ő csak barátként visonyult hozzá, pedig szingli volt.. Jó persze velem meg mondjuk pont fordítva volt/van :P, hogy nagyon jóba lettünk, és ezáltal megismertem egy olyan énjét, ami nagyon érdekel és vonzz.. de szerintem ahány barátság annyiféle lehet.
2010. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!