Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nem néztek más szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem néztek más szemmel a barátnőtökre, ha részeg? Mi a véleményetek a részeg lányokról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

De,más szemmel nézem őket.

Könnyebben le lehet őket fektetni,szenvedélyesebbek,és olyanokra képesek amikre józanon ritkán :))

2009. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Attól függ mennyire:D

Egyébként nem. :)

2009. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
nem a legüdítőbb látvány részeg lányt látni. Azért vannak fokozatok, az más ha becsíp picit. De amikor összehányja a flasztert...nos az sztem nem méltó hozzá. Na meg a részeg csajoknak ált. mindegy, hogy kijé csak f*sz legyen.
2009. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha az én barátnőm rendesen berúgna, olyan hányás, fetrengés színvonalon, én azt hiszem kirúgnám.
2009. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

csak akkor igyon ha én is vele vagyok, mert olyankor eléggé felszabadultan viselkedik és nagyon kívánja a szexet :)

és ha nem velem lenne olyankor, akkor fix, hogy megcsalna :S

2009. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem hány körbe mindent, addig nem baj, sőt, még aranyos is tud lenni. :D

Másik előnye, hogy úgy legalább eltűnik a lányokból a beléjük nevelt idióta gátlásosság.

2009. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gusztustalan :
2009. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mas szemmel...

megvetessel es kicsi szanalommal. egy reszeg pias magabol kifordult nonel nincs gusztustalanabb.

2009. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt iszunk,hányunk,belefekszünk:D Van mikor ő fogja az én hajam,van mikor én az övét:D De amúgy viccet félretéve ha iszunk,jobban kijönnek a vágyaink,amikor ő szét van esve,általában én is.Ha meg nem,akkor amíg jól érzi magát addig nevetek vele, ha már nem, akkor meg segítek neki. Engem nem zavar, ha iszik,én is iszom. Igazából lehet hogy azért se zavar, mert a szerelem mellett sok a barátság is köztünk.
2009. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem undorító ha egy nólány részeg
2010. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!