Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegült a kapcsolatom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegült a kapcsolatom és nem tudom, mi legyen ezek után?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt a pasimmal.Ő 23 én 17.A kapcsolatunkban már szex, minden volt.Sőt!Vele történt meg először.Eleinte (2., 3. hónap )nehezen indult a kapcsolatunk mert sokat csalódtam benne.Ő a kapcsolat elején sokat beszélt a volt csajáról és én ezért szakítani is akartam vele.Egy hónap múlva minden megváltozott.Minden jó lett és jól el voltunk.Később kezdtem bele szeretni és ő is belém,csakhogy ezt soha nem mondtuk ki egymásnak.Én 5 hónap után bemutattam a szüleimnek ő kb egy hónapja mutatott be a szüleinek.Minden hétvégén találkozunk,ami abból áll hogy többnyire eljön hozzánk ,beszél a szüleimmel felmegyünk a szobámba és annyi.Eddig mindig jól éreztem magam vele de most úgy érzem hogy kezd ellaposodni a kapcsolatunk.Nem járunk el sehova vagy csak ritkán de az sem egy fúúhh de nagy program,még egyszer nem mondta nekem hogy szeret....stb.Buliba sem voltunk még soha együtt csak egyszer mikor a szalagavatóm volt ,pedig néha jó lenne,de ő nem szeret ilyen helyekre járni ha pedig én menni szeretnék akkor célzott rá hogy szakít.Úgy érzem kezdek kiábrándulni belőle!Én elvárom egy pasitól hogy ne csak a kapcsolat elején foglalkozzon velem, ne csak akkor legyen ápolt hanem hónapok akár évek után is! De ő hát hogy is mondjam... Többnyire azt látom hogy ő úgy fogja fel a dolgot hogy nahh megszereztem akkor már miért törjem magam apróságokkal!Pedig nekem ugyan olyan fontos az hogy borotválkozzon meg (mondtam is neki),ne legyen kellemetlen szájszaga meg ilyen apróságok! Sőtt az utóbbi időben el is hízott egy picit :S És már egyáltalán nem kívánom vele a szexet pont ezért,mert ezek az apró igénytelenségek egyszerűen taszítanak tőle.Lehet hogy ez most úgy hangzik mintha túl sokat várnék el tőle ,de szerintem ezek az apró dolgok a legalapvetőbbek!

Ti mit tennétek a helyemben ????????

Szakítani sem nagyon akarok vele még ,bár ha így folytatódik...

Lécci segítsetek!!!!!Nem tudom mit tegyek :S


2009. dec. 11. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom neked mondani, hogy ez a pasi téged soha sem szeretett. Okok:

- a kapcsolat elején egy másik nőről áradozott (még most is valószínű, hogy oda van érte)

- szakítással fenyegetőzik, ha ellent mondasz neki (egy szerelmes pasinak eszébe sem jut ezzel a szóval dobálózni)mert retteg attól, hogy esetleg dobnád!

- ápolatlanság, igénytelenség az annyi, hogy természetesnek veszi hogy ott vagy vele és végülis lesza*rja, hogy neked ez tetszik-e vagy sem

ő úgy gondolja, hogy ha nem tetszik húzzál el!


Én 100%-ig biztos vagyok benne hogy ez a hapsi csak kihasznál téged, mert nincs "jobb".


Dobd ki minél előbb!!!!!

Ez most komoly hidd el, ebből csak rosszul kerülhetsz ki.


De ha mégsem, akkor mondd meg neki egyértelműen, hogy fürödjön le, borotválkozzon meg, mert különben nem fogsz vele szexelni.


Ja és ha nem du*gsz vele (mindig nemet mondasz) úgysem kellesz már neki.


Keress egy igazi férfit, aki szeret és ápolt!!!!

ez egy büdös loooser fa*sz!

Dobd ki!!!!!!

L.25

2009. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

helyes!

kidobni!

ha mar most nem latod benne azt a valamit amit kell latni amikor a nagy o t megtalaltad akkor mar kesobb nem is fogod!ha mar most nem igenyes arra hogy neked kedveskedjen es tetszeni akarjon kesobb megjobban nem fog!

2009. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kiköpni!
2010. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!