Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt irta a párom, azóta már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt irta a párom, azóta már az exem. Azzal az indokkal dobott ki, h elmult az érzése felém. Levél után 4honapot voltunk együtt. Mégis mit akart? Egyszer érzi egyszer nem? Sztetek fog még jelentkezni, h ujbol engem akar? Mert akkor megleckéztetném.

Figyelt kérdés
Hanem folyamatosan rád gondoltam lehet hihetetlen, de így igaz minden nap eszembe jutottál, és rengetegszer akartam m ár írni, de nem akartalak összezavarni, főleg amíg még én sem tudtam, h mi ez az egész.. nem bírtalak elfelejteni, lezárni.. de hát igazából nem csoda mert legbelül nem is akartalak.. és folyamatosan csak kattogtam, és egyre jobban hiányoztál egyre többször jutottak eszembe a közös élmények a nevetésed, a szar dumáink, mire mikor, h reagáltál, h miket mondtál mikor nevettél.. stb.. amikor a medencében összeölelkeztünk, vagy mikor bárhol megöleltél, megcsókoltál este hozzám bújtál.. jóéjt puszik meg minden.. itt van a fejemben és rájöttem, h senki nem tudna olyan boldoggá tenni soha mint amennyire Te tettél... és rájöttem, h szerelmes vagyok beléd jobban mint eddig ..
2014. febr. 22. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
medencében? pancsoltatok is?
2014. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!