Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki a barátjának a mamája előtt csókolozik?

Figyelt kérdés
:S Vagy szabad-e ilyet vagy mit kell ilyenkor vagy mit nem kell ilyen kor tenni?
2009. dec. 10. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretek valakit bárki elött megcsókolom..ez alap
2009. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mamája=anyukája ha valaki nem tudná h arra gondoltam :D:S
2009. dec. 10. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen felfogású a mama. Ha modernebb, akkor nem olyan gáz, de inkább maradjon csak a puszi, azzal biztos nem lesz gondja :)
2009. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy puszi simán belefér, egy csókolózás az már minimum zavarba hozza a mamát, de szerintem nem csak ő lenne zavarban. Az megint másik kérdés ha véletlenül látja meg.
2009. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és szájrapuszi?:S
2009. dec. 13. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szájrapuszi az még oké, de szerintem egy csók az már sok!
2009. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

párom mamája eléggé nyilt ilyen téren,semmi ilyen nem zavarja,sőt...

fürdőbe simán bejön ha fürdünk,reggel is bejön mikor alszunk,pedig tudja h ruha nélkül alszok,de nem igazán zavarja

ugy van vele sztem,hogy a "kisfia" ugyis a kisfia,én meg lány vagyok,nem lát olyat amit saját magán ne látna...

az meg teljesen természetes volt mindig is,hogy a szülők előtt csók,meg ölelgetni egymást,ők is megteszik,40en felül is van élet...

én szüleim már nem ilyenek,csok előttük sem gond,de anyám visitva menekülne pirulva ha párom szál semmiben flangálna nálunk:D

22/L (24/F)

2009. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt h büszke a párjára és szereti,mivel fel is vállalja :)
2009. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy anyát örömmel töltene el, ha látná hogy gyermeke felnőt és egészséges, érdekli a szexualitás, de talán egy csók túlzás, szerintem egy puszi elég! :)
2009. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!