Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szerelmes vagyok egy férfiba, nem megy a felejtés?

Figyelt kérdés

26leszek, ez nem tini szerelem, ez a férfi àlmaim hercege , de màr elkelt, nem tudom ezt felfogni, hogy sosem lesz az enyém.Mással él és várják a babàt lassan.


Valaki ötlet? Reménykedem mindennap.de minek!?

Szeretem. Az fáj a legjobban hogy sosem tudja meg ezt.


2014. febr. 21. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
26 evesen 15 eves szinten levo IQ-val meg lehet ez tini szerelem
2014. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 juliusboldog ***** válasza:
Azt látom, hogy elég mélyen benned él még az az ember, viszont 3 év alatt azért változnia kellett volna a dolognak (főleg azok tudatában, hogy már lassan gyereke fog születni). Volt kapcsolatod azóta? Rajta kívül előtte volt komolyabb kapcsolatod? Egyébként most lehetne jönni a feltétel nélküli szeretettel, meg azzal, hogy ha szereted, akkor elengeded őt (lelkiekben is). Ha folyton rajta rágódsz, akkor nem fog jobb lenni, szerintem jobb ha kizárod, mert így lehet olyan lehetőséget utasítasz el majd, ami jó lenne számodra (párkapcsolat terén).
2014. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs kapcsolatom
2014. febr. 21. 15:53
 4/7 juliusboldog ***** válasza:
Tudom, hogy könnyen beszél az, aki nem érzi át, amit te, de 3 év az tényleg nem kevés idő, szedd össze magad, mert neked is kell segítened saját magad, hogy jobb legyen. Írhat akárki akármit, végső soron neked kell rájönnöd a lényegre.
2014. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet gyerekes dolog, de én megértelek kérdező...Hidd el, ha nyitsz mások felé, és nem nézegeted őt a neten és kizárod a véletlen találkozások esélyét, akkor könnyebben elfelejted.
2014. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pròbáltam mások felé nyitni, de mindekiben őt kerestem
2014. febr. 21. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
pedig egy csomó hasonló ember van :DDDDD én pl tökre unok mindenkit, annyira egyforma mindenki. Csak találsz majd egy hasonlóan izgi-mizgi embert. Csak érdeklődni kell és pozitívnak meg mindig nyitottnak lenni. Meglátod, tök faintos lesz <:)
2014. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!