Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelentek neki vmit? V csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentek neki vmit? V csak könnyen pótolható játékszer vagyok?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismerkedtem meg a barátommal 1 buliban, mind2en részegek vtunk, s végül magamhoz méltóan újabb felelőtlenségre vetemedtem:nála aludtam, miközben alig ismertem, s nem akartam vele lefeküdni.Még mielőtt felmentünk hozzá, nyugtatgatott, h egy ujjal sem nyúl hozzám, ha nem akarom..Kicsit próbálkozott, de semmi erőszakosság, tsizteletben tartotta a döntésem, s nem történt semmi.Azóta 1 hónap telt el, 1 héten 2-3 alkalommal találkoztunk, s még mindig enm ismertük meg egymást mélyrehatóbban, ha értitek...s nem is szeretném elkapkodni, de úgy látom ő sem.Szeretnék hozzá közelebb kerülni lelkileg, de mindig rohanunk vhova, ő koleszos, s a lakótársaitól nem igazán lehet meghitt állapotba kerülni, s hozzánk sem jöhetünk..Úgy szeretnék egy nyugodt csendes helyen beszélgetni vele, úgy érzem, akkor sikerülne megnyílnom előtte, s közelebb kerülhetnénk egymáshoz..Kedves, és aranyos velem, figyelmes, de...mégsincs meg az a naagy szikra.Nem tudom, ő mennyire vesz komolyan engem...Tény, h nem a megdöntés a célja, de..azt sem érzem rajta, h különösebben odalenne értem.Viszont rengeteg szájrapuszival halmoz el, amit én inkább a szeretet, mint a szexualitás jegyének tudok be..és imád ölelkezni, amiből szintén azt a következtetést vontam be, h mégiscsak kialakult vmi érzelmi kötődés:) de a szavaiból ez sohasem derül ki:(
2008. júl. 21. 12:38
 1/7 A kérdező kommentje:
vontam LE
2008. júl. 21. 12:39
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el neki, hogy tetszik neked és, hogy többet akarsz... az élet túl rövid ahhoz, hogy várjunk és ahhoz, hogy ne élvezzük... lehet, hogy csak félénk és ezért nem mer veled gyorsabban ismerkedni...:)
2008. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van;) Különben is megfogadtam, h nem fogom elnyomni, és magamban tartani az érzéseimet, félelmeimet, hanem zúdítok:D persze csak óvatosan és mértékkel:D
2008. júl. 21. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem nyilván nem barát akar lenni,ha ölel,meg szájrapuszit ad:Dvagyis én a fiú baátaimmal nem így viselkedem,sőt a fiú haverjaimmal se;) (lány vagyok)

Sztem nem akarja elkapkodni a dolgokat!!!Türelem,vagy lépj te;)

2008. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj , nem..Félreérted/titek, bár én tehetek róla, nem írtam egyértelműen:D Szóval mi már együtt vagyunk, a nem történt semmit úgy értettem, h nem feküdtünk le:D szóval iagzából csak annyi a problémám, h nem vagyunk egészen egymásra hangolódva, pedig érzem, h nagyon jó lehetne, csak eddig enm volt alkalmunk nyugodtan, mindenféle rohanás és zavaró körülmény nélkül randizni, s így nem is sikerültek a legjobban eme találkák...s ezen szeretnék változtatni, csak nem tudom, hogy mondjam meg neki,(mert konkrétan nekem az kéne, h felmenjünk vmelyikünk lakására, akár egymásnál aludjunk, h tök nyugi legyen)Ezt a mondatomat "Viszont rengeteg szájrapuszival halmoz el, amit én inkább a szeretet, mint a szexualitás jegyének tudok be..és imád ölelkezni, amiből szintén azt a következtetést vontam be, h mégiscsak kialakult vmi érzelmi kötődés:)" pedig úgy értettem, h.. nem csak a kurvájának tart, nem egy pótléknak, egy "amíg nincs jobb, ez is jobb lesz" hanem fontos vagyok neki talán..egy kicsit.Szóval a gesztusaiból ezt szűröm le, de a hozzáállásán nem érzem igazán..Am. én se nagyon tom mit akarok kérdezni:D Aki érti az érti;) ennél konkrétabban sajnos nem tudom kifejezni magam:D
2008. júl. 21. 19:37
 6/7 A kérdező kommentje:
"amíg nincs jobb, ez is jó lesz" nem tudok írni...
2008. júl. 21. 19:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Asszem megtaláltam a szavakat:D szóval: Ha egy kicsit sem lennék fontos számára, akkor nem puszilgatna, nem ölelgetne, csak szimplán rám akarna mászni, nem? Vagy ez már ilyen mellékesen kialakult emberi szokás, h azt is megszeretgetjük, aki valójában nem is fontos nekünk, csak éppen jól esik egy kicsit megszorongatni?Erre nagyon fontosa lenne rájönni, h mennyire őszinték ezen cselekedetei..mert csak ebből érzem, h mit érek neki..h érek-e vmit..
2008. júl. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!