Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Később lehet valami? (LENT)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később lehet valami? (LENT) barátságból szerelem

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel fél éve ismerkedtem meg.Eddig minden szép és jó volt, elmondtam neki, h többet szeretnék, mint barátság, de nemet mondott.Ugyanolyan jóban maradtunk,szinte mindent elmond nekem.De semmi nem lett.Tegnap azt mondta,hogy olyan vagyok neki, mint egy jó barátnő, meg h köztünk nem lesz semmi. stb...azt is mondta, hogy nem fogunk sűrűn találkozni, csak suliban beszélünk ha összefutunk!Nagyon elvagyok keseredve.És nem tudom, hogy lehetne ebből valami.És tényleg jó tanácsokat adjatok, aki volt már hasonló helyzetben az is írja le az egészet.de azt h felejtsem el azt ne írjátok, mert nem tudom elfelejteni.
2009. dec. 10. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:

figyi én lány vagyok 5 éve megismertem egy fiút (suli) akivel barátkoztam. de nem szerettem belé. De ő igen. és el is árulta, hogy ő többet akar, én erre mondtam, hogy nekem nem megy. Megértette, de azért néha azóta is tartjuk a kapcsolatot.

5 év eltelt, még mindig nem változtak az érzéseim (tehát:nem lenne most is a válasz).


Sajnos ez olyan dolog, hogy az elején vagy kialakul a kölcsönös vonzalom, amiből szerelem lesz, vagy soha sem.


Nem mondom, hogy felejtsd el, mert nem mondom, de kicsi az esély, szinte nulla vagy ha van barátja és szakít később, akkor lehet hogy van esélyed.

De ha szabad amúgy, akkor nem.

2009. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még az is lehet hogy félénk, gátlásos, és tapasztalatlan és ezért mondott nemet, de nem hiszem....erre is kicsi az esély ( mentségek, lehetőségek hogy mégis bejössz neki)
2009. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Van egy lány,akivel fél éve ismerkedtem meg.Eddig minden szép és jó volt, elmondtam neki, h többet szeretnék, mint barátság, de nemet mondott."


Még szép. Barátság átalakulhat szerelmi kapcsolattá, csak hát nem így. Az, hogy "elmondod neki, hogy többet szeretnél", nemhogy egy nagy nulla, de kifejezetten visszafelé sül el. Legközelebb ne kövess el hasonló durva hibát.


"Nagyon elvagyok keseredve.És nem tudom, hogy lehetne ebből valami."


Ebből már nem lesz semmi, tovább kell lépni. Ezt teljesen elrontottad. Még talán menthető lenne a helyzet, ha nem tetted volna anno azt a vallomást. Így reménytelen.


"h felejtsem el azt ne írjátok, mert nem tudom elfelejteni."


Ilyen a valóságban nincs. El tudod felejteni, és kénytelen leszel, mert a helyzetet a lehető leghibásabban kezelted, és teljesen elrontottad. Csak vesztegeted az idődet azzal, hogy "nem tudod elfelejteni." Az élet nem nyálas zeneszám vagy limonádéregény, senkit sem érdekel, hogy mit "nem tudsz elfelejteni", legkevésbé a nőket.


Azt a teljesen hibás stratégiát játszod meg, hogy sajnáltatod magad. Semmi sincs, ami a nőket jobban undorítaná, mondom _undorítaná_.


Legközelebb ha nővel való barátságból "valami többet" akarsz kihozni, akkor a legfontosabb szabály, hogy véletlenül sem szabad erről vallomásokat tenned. Nem szabad lelkizni, könyörögni meg még kevésbé. Hanem könnyedén és vagányan flörtölgetni kell.

2009. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hali...hasonló helyzetben vagyok mint te...fél éve megismertem egy lányt. kedves aranyos meg minden, én közöltem vele h beleszerettem, ő azt mondta hogy gondolkozik rajta és én fél évig nyaltam a se..ét és kiderült hogy összejött a volt barátjával...na most kapj elő egy térképet és gondolkozz (a csaj Dunaújvárosi a csávó Miskolci...nekem meg azt mondta h miatta nem akar velem semmit(ami persze kiderült hogy igaz is meg nem is csak azért...vannak dolgok amikre nem vagyok büszke de miután feltörtem a myvipjét rájöttem h nem jövök be neki...nem akar komoly kapcsolatot senkivel csak a Miskolci f.sszal(aki elvette a szüzességét régebben)...ennyi a tanulságos történetem...én az elfelejtéssel próbálkozom...csak 1 suliba járunk és így nehéz! remélem valamit segítettem ezzel:) F/16
2009. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán tedd féltékennyé és nem érimeg most rá hajtani most kiszámítható vagy kb. 1 hónapig szállj le róla aztán kiszámthatattlannak kell lenned.
2009. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Háth kezdem belátni, hogy nekem is ez volt a vég.Viszont nagyon bírom mint embert is ezt a lányt.Csak hát a kettő nem megy:S úgy nem bÍrom elfelejteni, hogy vele vagyok.De köszönöm.Aztán ha esetleg összejönne akkor ígérem megírom :D mert erre kicsit több az esély mint 0 mert én ismerem a lányt, és ebből leszűrtem dolgokat.
2009. dec. 10. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:

18:07 "én közöltem vele h beleszerettem, ő azt mondta hogy gondolkozik rajta"


Remélem, most már világos számodra, hogy ezt miért TILOS így csinálni.


18:20


Féltékennyé tenni és kiszámíthatatlannak lenni általában hasznos, csak hát most már egy Casanovának sem lenne sok esélye a lánynál ilyen "előélettel". Féltékeny csak arra lesz a nő, aki iránt legalább minimális vonzalmat érez.

2009. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Drága barátom, tanuld meg nők után futni nem érdemes... sajnos ez a szomorú valóság.
2009. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
61%

Szia!

Nálunk is hasonló szitu volt (L/21). Volt egy kapcsolatom,ahol elég nagyot estem pofára,és nem bíztam a pasikban. A jelenlegi barátomat kb 3éve ismerem,de barátság csak később, a másik kapcsom után volt....kb 3hónapig...volt egy részeg esténk,ahol 1másba gabalyodtunk, viszont én sosem tudtam volna elképzelni,h bmi is lesz köztünk... 3hónapig jött utánam(nem tapadt!!), kitartó volt,kedves,megértő,és minidg meg tudott nevettetni..valamint igazi makacs típus,aki nem adja fel 1könnyen..és ez a legtöbb csajnak bjön,ha nem nyomulósan csinálja a srác.. Néhány nap múlva leszünk 1évesek,holott az elején még mint pasival is voltak gondjaim,teljesen más volt az ideálom...

Szóval sztem mindenképp találkozz,beszélgess vele, de a témát ne erőltesd...éreztesd,h mindig ott vagy neki, vigyél virágot,vagy vmi apró meglepit(tényleg apróságot)..sztem ha ügyes vagy,beválik!!

2009. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát a helyzeted nagyon hasonlít az enyémhez csak itt én voltam a lány:D volt a pasi aki járt a legjobb bnőmmel én meg jártam a legjobb barátjával és azután rámhajtott..mondtam hogy nem lehet semmi azután lttünk nagyon nagyon jóba mindent a máiknak mondtunk el először..aztán rá fél évre kb minden suli után megvárt hazakisért reggel bekisért és a hónap végére össze is jöttünk...nagyon sokan felvoltak háborodva hogy mi ez de jól éreztük magunk együtt..minden jó volt kb egy hónapig amikor megunta hogy a barátai nem szólnak hozzá és egyre kevesebbet törődött velem végül szakítottunk ami érdekes hogy közben röhögtünk és azóta is jóban vagyunk de nem ugyanolyan mint elötte sokkal feszültebb..nem azt modnom hogy felejtsd el meg lehet hogy a te helyzeted ennyire nem bonyolult de ha tényleg nagyon jóban vagytok a barátság megmaradása tényleg többet ér
2009. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!