Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elhagy a szex miatt?

Figyelt kérdés
2 hete fekudtem le eloszor a baratommal ,en szuz voltam . utanna meg 2 alkalommal voltunk egyutt ,viszont nem mentek tul jol a dolgok,pl nehezen ment el ...en attol felek mivel nem jo a sex neki velem ,megcsal vagy elhagy :( pedig maskepp nagyon jol megvagyunk ,megertsuk egymast.Rakerdeztem erre a dologra es azt mondta ,hogy ne aggodjak mert ido kell es turelem es minden jo lesz,de nem tudom...felek nagyon ,nem akarom elvesziteni
2008. júl. 21. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog elhagyni ;) Nálunk is ez volt először, tisztára paráztam, hogy most el fog hagyni... de sokat próbálkoztunk... és egy hónap után már mindkettőnknek nagy jó volt. Esze ágában sem volt elhagyni emiatt, most meg már pláne nem :D Ne aggódj, nem fog otthagyni. Sok jót kívánok!
2008. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
61%

1 mivel még szűz voltál és ezek az első alkalmak, pőersze hogy így áll a dolgokhoz

2 mivel fiúból van ezért ő kevesebbszer élvez el mint egy lány általában így szokott lenni, ezért nehezebb minket eljuttatni

2008. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs okod félni. Jól megvagytok, és ahogy olvasom, meg is érti az egész helyzetet. Nem lesz itt semmi gond!
2008. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Nagyon jó, hogy megbeszéltétek a dolgot. Bízol benne? Ha igen, akkor semmi okod az aggodalomra és a félelemre. Minden jó dologhoz idő kell, hogy kitapasztald, mi jó neked és hogy mi jó neki. Ha folyamatosan megbeszélitek a tapasztalatokat, és hogy min lehetne változtatni, akkor egyre jobbak lesztek és a félelmed is egyre jobban tompulni fog.

2008. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem fog elhagyni, csak lássa rajtad a lelkesedést, hogy szeretnéd, ha minél jobb lenne a szex. és továbbra is beszéljétek meg ezeket a dolgokat.
2008. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!