Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erthetem a szabadsagada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erthetem a szabadsagadast egy kapcsolatba? Vagy miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
3 hete jarok a baratommal, de regota ismerem.Viszont nekem fura, h egyutt vagyunk, de neha fogja magat s elmegy ide oda szorakozni a haverekkel, nem is szol.Elmondja ha kerdem, de azert rosszul esik h nem hiv. Lehet azert mert a kapcsolat elejen vagyunk? Esetleg nem akarja h a haverek azt higyjek, h hallgat a baratnojere? Mert a fiuk szeretik mutatni h ok iranyitjak a kapcsolatot. Beszeljek errol? Arra is gondoltam, h neki esetleg ez termeszetes..van akinek tobb szabadsagra van szuksege.Mire gondoljak?
2008. júl. 20. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, es nem arrol beszelek h egy heten egyszer lemegy sorozni a haverekkel, mert azt teljesen megertem..szoval azert gyakrabban
2008. júl. 20. 23:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyu ez elég érdekes...szerintem még nem vesz téged túl komolyan igy kapcsolat elején,de ha kicsit több időt lesztek együtt,és kellőképpen megbízik benned,akkor elfogja mondani mikor hova megy,mitcsinál.Addig pedig javaslom te is menj,szórakozz és élj...:) Lássa,hogy te is szórakozol és te sem vagy elveszett nélküle.
2008. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről. De tényleg ne kösd meg a kezét, mert akkor nem fog sokáig tartani a kapcsolat. Annyit ígértess meg vele, hogy írjon egy sms-t, hogy hová megy. Ne faggasd, hogy mi volt, hogy volt stb, mert azt nagyon nem szeretik. Ahogy a kapcsolatotok mélyülni fog, annál többet lesz veled, és annál több dolgot mond el.
2008. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szio, remelem nem keso amit irok...magamra ismertem (pedig csaj vagyok) Az a helyzet h a kacsolatunk elejen nekem is termeszetes volt, h egyet gondolok s a baranoimmel elmegyek egyet setalni...vagy epp beulok veluk valahova stb...meg olyan is volt h a baratnomekhez elmentem egy hetvegere...Akkor ugy ereztem szuksegem van erre a szabadsagra, mert vannak barataim akik fontosak nekem...(ekkor kb a masodik honapja voltunk egyutt...)egy ido utan rajottem (miutan a baratom oszinten elmondta) h igazabol mennire fontos az egyutt eltoltott ido, neki ahogy nekem is...ma mar sehova nem megyek nelkule (csak ha muszaj) es O sem nelkulem...

A kapcsolat elejen sem azert volt mert nem szerettem, de akkor mas volt. szerintem legy oszinte vele s mond el neki mit gondolsz errol (finoman! es vigyazz mert nem arrol van szo h eltiltod a barataitol) ez meg friss kapcsolat, majd kialakul!!! Sok sikert UDV

2008. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!