Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jöttem össze egy fiúval....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem össze egy fiúval. Mit vegyek neki majd és mikor? Ha már egy hónapja járunk? AKKOR illik venni valamit? Vagy mikor?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára karácsony. Ha nagyon jól megvagytok együtt, és látod, hogy érdemes mellette kitartani, akkor vehetsz neki valamit, akár utólag is. (Tudod, az ilyen ünnepnapokra való ajándékozás +-8 napig érvényes.) Azt viszont neked kell megtudnod, hogy ő minek örülne igazán.
2009. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyhonapos fordulora nem kell semmi.. ugyis karácsony nah arra már vehecc valamit.
2009. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aranyszabály, ne te halmozd el őt ajándékokkal. ha ő elkezd neked venni ezt-azt, akkor lehet valamelyest viszonozni, és kell is, de magadtól ne kezdj el neki udvarolni.


31/N

2009. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hófordulóra vehetsz neki egy szelet tortát - de nem biztos, hogy jó ötlet. Ő ugyanis 99%, hogy elfelejti.
2009. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!