Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha választanom kéne a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanom kéne a pasim és a legjobb barátnőm között a barátnőmet választanám. És te?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én gondolkozás nélkül a legjobb barátnőmet választanám, mert tudom, hogy benne igazán bízhatok és mindig is jó barátnők leszünk. :) Úgy is találok majd egyszer egy másik pasit, de ilyen jó barátnőt SOHA!
2009. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire mély a kapcsolat. Van olyan barátom akivel nagyon mély a barátság, és egy gyengébb kapcsolatot dobnék el és fordítva, de azt senki ne kérdezze meg, hogy egy nagyon mély barátság vagy egy nagyon mélye szerelem. Az már eleve undorító, ha valaki erre kényszeríteni, valószínű kompromisszumot keresnék.
2009. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem választási lehetőség, mert mindkettőjüket másért szeretem, és főként máshogy. Én úgy gondolom, hogy ha bármelyikük is erre kényszerítene, rá kéne jönnöm, hogy nagyon félreismertem, és ő nem szeret engem, így sajnálkozva, de megválnék társaságától.
2009. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Először megpróbálnék kompromisszumot kötni, vagy a pasimat közelebb hozni a bnőimhez, hogy bírják egymást.

De engem egy pasi nem venne rá, hogy elhagyjam a csajokat, akik ott voltak akkor is, mikor magam alatt voltam 8 emelettel!!!Éljenek a Matsupitsuk!!!!!!!

2010. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!