Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki milyen párkapcsolatban él?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Mi jól megvagyunk a barátommal, de nagyon sok ismerősöm csak szenved a kapcsolatban. Kíváncsi vagyok h itt hányan vannak azok akik elégedettek és hányan nem.
2009. dec. 8. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmilyenbe :(

14/F

2009. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
hát én kur**a nem mert nincs 17/L
2009. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát... jójó, de lehetne jobb is. A barátom tőlem 18 órányi repülőútra egy másik kontinensen van. -_-
2009. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal. És én elég jónak érzem a kapcsolatunkat, persze vannak kisebb viták, de szerintem az mindenhol előfordul. :) (21/L)
2009. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Jelenleg nem élek párkapcsolatban, de vágyom rá. 1 hónapja szakítottunk barátnőmmel, de már hiányzik az a szeretet érzet amit megkaptam tőle és egy ideje már vágyakozom az érzés után, de sajnos igen nehéz számomra megfelelő partnert találni. Azt szeretném ha a párom érett lenne,okos, és legyen legalább velem egy korú, vagy idősebb. (18/F)
2009. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

én 2 és fél éve élek parkapcsolatban, ebbol az utobbi felev sajnos tavkapcsolat...voltak nehéz időszakaink, most úgy érzem közel allunk egymashoz, hosszútávra tervezünk...persze vannak viták és néha az az érzésem, hogy egy óvodással van dolgom, de általában mindent megbeszélünk igy alakulnak a dolgok:)

19-L

2009. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mi úgy érzem jelenleg nagyon jól vagyunk és tervezzük az összeköltözést is! :) Tőlem 30 percre lakik és minden nap talizunk! :)
2009. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyok együtt a barátommal, együtt is élünk háromnegyed éve.

A kapcsolatunkkal nem lenne semmi baj, problémát csak a pénz hiánya okoz, néha egészen apró dolgokon vitatkozunk.

Meg hát házasodnánk már, csak nincs meg rá a keret :(

21/L

2009. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát most éppen nem az arany időszakot éljük, elvégre jönnek a vizsgák, és tanulni kell, de szerintem jól elvagyunk. Voltunk már jobban is, de hát mindenki életében vannak hullámvölgyek, ez erősít meg egy kapcsolatot.

20/F

2009. dec. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
5 éve élek a párommal...3 hónapja volt az esküvőnk... minden szuper... :)) 25/nő
2009. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!