Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mért csinálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért csinálja, mért lehet ez?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg"járt már velem egy cipőben" vagy esetleg valakinél ugyan ez a probléma

Lassan egy éve vagyunk együtt párommal(lány vagyok)

17 évesek vagyunk minden olyan jól kezödött én nagyon szeretem őt de mostanába mindig veszekszünk minden idegesiti amit mondok,már az is ha elmondom ha valamivel esetleg megbánt ha elmondom mi bánt ha elmondom neki a bajom vagy ha meg merem jegyezni ,hogy nem kellene ezt azt mondania elég sok mindent eltürök töle és belátom kicsit felfujom a dolgokat néha :( de akkor is ő sokzor szinte elküld az anyámba:'( amikor a szakitas szoba kerul hogy vége utana ra egy napra mar béke van de ez csak percig oraig napokig tart :'( azt mondja én nőjjek fel :'( pedig ugy erzem semmi roszat nem teszek en megvaltoztam az ö kedveert de ö nem valtozik serteget szid :'( és ha mar valami roszul esik nekem mivel enis ember vagyok vannak erzeseim akkor mar rögtön az van h " fa*om kivan veled nem birom mindig megsertődsz stb :'(

szeretem de nem birom:'( mi a teendö ?:(amikor velem van nem mond ilyeneket csakhogy örökké velem szeretne maradni stb :'( de aztan ....:'( minden ujra rossz ..es kezödik a vita :'( midnenert en vagyok a hibas mindig :'(


annyira nem tudom mit tegyek mivel tudnam jova tenni ezt a kapcsolatot :'( azt mondta utolara most 10p-e hogy szunetelni akar es h ne keressem még nem gondolkozok el :| közbe nem tettem semmit csak elmondtam hogy ugyereztem h közömbösen beszel velem meg mint egy haverral :'( es ezert :'(

Szerintetek keressem vagy inkabb ne keressem és ne reagaljak a hivasaira keresésére?:(:(

Tanácsok ?:(


2009. dec. 8. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolyan mintha az én barátnöm irta volna ki magából az érzéseit,de kajakra úgy éreztem..
2009. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hosszabb ideje tartó kapcsolatban ez szerintem mindig előjön. de ahogy elmondtad túlontúl bunkónak tűnt. mérlegeld hogy jogos-e, és ha nem, döntsd el mit is szeretnél a továbbiakban.
2009. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem most ne keresd, gondolkozzon csak ha akar! Próbáld meg kibírni! És közbe Te is gondolkozz, hogy megéri e így folytatni :(

2009. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20:57 osztom,mert rájöttem ha hagyom az egészett a fenébe akkor is ugyanugy szenvedek,mintha együtt lenénnk csak akkor meg a miatt hogy mert maga a pokol..
2009. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom elsö válaszoló,ezek szerint te barátnőd is valahogy igy érezhet:S


Hát ma gondolkoztam és úgy döntöttem inkább nem keresem..:( igazán nem értem mért kell ennek így lennie

Nem szeretném,hogy vége legyen de akkor mégis mit tehetnék..:( áhh:(

2009. dec. 9. 15:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:(
2009. dec. 9. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!