Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jo otlet lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo otlet lenne? Bov lent

Figyelt kérdés
Nemreg leirtam hogy milyen szerencsetlenvagyok nok ugyeben meg hogy az egyik lany akivel jarni szerettem volna az ujra osszejott a volt baratjaval meg minden de en meg mindig szeretem a lanyt es mivel hogy jon a karacsony gondoltam hogy vennek neki valami ajandekot csak nem tudom hogy jo otlet.Segitsetek kerlek es ha jo az otlet akkor tudnatok adni tippeket hogy mit tudnek neki venni mert nem tudom meg:((.Elore is koszonom15/F
2009. dec. 8. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Te voltál, aki írta, hogy a legjobb haverjával jött össze a lány? Nos,akkor hagyd. Egyébként sem szerencsés egy karácsonyi ajándék egy foglalt lánynak, kivéve persze, ha csak baráti célzattal veszed. Semmiképp se szivecskés plüsst vegyél neki. Elég egy csoki bőven.
2009. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!