Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy olyan személy szerlemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan személy szerlemet vall nektek aki nektek nem tetszik akkor eltávolodnátok tőle?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és nemet is!

2014. febr. 10. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2014. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van egy csajszi baratnom, tudom, hogy nem vonzodik hozzam de mar ketszer is szerelmet vallottam neki es meg mindig nagyon joban vagyunk:-) szoval egyenfuggo
2014. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Főleg fiúktól kérdezném.
2014. febr. 10. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan csaj aki szerelmes volt belém. Mondtam neki, hogy én biztos nem fogok összejönni vele. De mondtam ha akar, akkor szexelni összejárhatunk. Magyarul kihasználtam!
2014. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Már többször is lekoptattam a fiút, de csak barátkozott, csak próbálkozott, meg is szakítottam vele a kapcsolatot. A negyedik próbálkozás után már nem kerestem, megmondtam neki, hogy felejtsen el.
2014. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!