Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mutassam be a szüleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mutassam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok (szűz, és még nem hoztam ahza senkit), 1 hete vagyok együtt a barátommal, minden nap találkozunk és jó lenne olyan programokat szervezni h közös dvd-zés, sütnék neki sütit, vacsorát csinálnék stb. De ahhoz meg ugye be kellene mutatni a szülőknek. Mikor legyen ez a dolog? Először a lánynak vagy a fiúnak kell bemutatni a párt a szülőknek?
2008. júl. 19. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kinek illik, azt nem tudom megmondani. Esetemben a lány , vis én voltam előbb.

De tulajdonképpen szerintem a bemutatásnak sincs meghatározott ideje. Ha jónak látjátok akkor hajrá. De először szerintem említsd meg a barátodnak a dvdzést, meg a vacsit, mint program ötletet, nyilván gondolni fogja h ez a bemutatással jár, és ha igent mondd akkor oké :)

2008. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ez időhöz kötve én pl már 2nap után bemutattam:D
2008. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed komoly kapcsolat lesz belőle, akkor hajrá! ;) De gondolom, ha 21 év alatt ő lenne az első, akkor megválogatod kit mutatsz be otthon.. Szerintem még várj 1 hetet vele!
2008. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!