Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai lenne egyutt lenni? V...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne egyutt lenni? V csak az szamitson amit erzek?

Figyelt kérdés
Altalaban tudom, h mennyi ido kell, mig intim kapcsolatba lepek uj barattal.De az a baj, h a mostani baratom 4 evig osztalytarsam volt licibe, 5 eve ismerem.3 hete jarunk, de mivelh regebb kozel voltunk, ugy erzem megvan az a bizalom.S nem tudom ha helyes-e mar intimbe lepni..en helyes sracnak ismerem. O azt mondja, h minek varni csak azert mert "illik"..de nem tudom, meg varjak-e...Mit tehetek? Varjak meg? Azt se szeretnem h megunja az allando visszautasitasomat.
2008. júl. 19. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindketten komolyan gondoljátok akkor feküdj le vele.
2008. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem hozzászólóval :)
2008. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoval akkor tenyleg nem szamit semmit az, h mikortol illik?
2008. júl. 19. 14:14
 4/4 anonim válasza:
15 éves voltam, mikor először lefeküdtem a barátommal. Járásunk második hetében. Minden barátnőm mondta, hogy jajj, te szegény, meg ott fog hagyni, meg ehhez hasonló idiótaságokat. Ezer éve ismertem a srácot, ezer éve szerettem, tiszta szívvel és lélekkel. Két és fél éves kapcsolat lett belőle. Én ma is azt mondom, ugyan úgy megtenném. (Anyummal előtte én megbeszéltem, hogy mit tervezek, erre annyit kérdezett, hogy jól meggondoltad? Mondtam neki, hogy igen, erre a biztonság kedvéért adott egy óvszert.Atom jó fej volt.) Szóval szerintem ne az illemmel foglalkozz, hanem azzal, hogy mit érzel. Ha úgy érzed, hogy te is akarod, akkor hajrá! :)
2008. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!