Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én és a pasim azon gondolmkozu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a pasim azon gondolmkozunk h le e feküdjünk mit tegyünk?

Figyelt kérdés
én és a pasim 14 évesek vagyunk naon kivánjuk egymást és nem tudjuk h helyes e lenne az ha mi lefeküdnénk. mer még mind a 2 en szűzek vagyunk.naon szeretjük egymást. mit tegyünk ? kérlek adjatok tanácsot
2008. júl. 19. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem várjatok még vele, mert később megbánnátok.egyébként is 14 évesek vaytok mindketten...azt nem írtad, mióta jártok...ha olyan 2hónapja kb, akkor nem éri még meg, fiatalok vagytok egy tartós kapcsolathoz, úgyis vége lenne hamar. ha annyira kívánjátok egymást pettingeljetek, jobb, mintha lefeküdnétek...ha mégsem fogadod meg, akkor mindenképpen használjatok óvszert!! de szerintem várjatok még ezzel a szex dologgal, van időtök..
2008. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Várjatok egy kicsit vele, közben tanuljatok (pl. helyesírást is, meg minden mást is, amit tanítanak) és ismerkedjetek egymással - és, ha még 1-2 év múlva is 'naon' szeretitek egymást, addigra már bizos jó lesz a szex is.

De még akkor is védekezzetek!

2008. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem készüljetek fel rá a lehető legjobban! Nagyon jó, hogy feltetted itt ezt a kérdést, és nem csak belevágtál! :)

Figyelj, előtte mminden másnak kell történnie, ami benne van a pettingben is. Szóval megismerni egymás testét.. meg ilyenek. És ha már kellőképpen felkészültetek (védekezés, elsőnél óvszer ajánlott, plusz te is késznek érzed magad, és egy csepp félelem sincs benned.. !) , és még mindig imádjátok egymást, akkor végülis szerintem mehet a dolog. :) De nagyon vigyázzatok, mert ennyi idős korba nagyon nem lenne jó egy abortusz.. se egy baba. Annyi, hogy oda kell figyelni.

Ha nem bíztok meg csak az óvszerben, akkor mellé lehet még pharmatexet is. (www.pharmatex.hu)

Remélem segítettem, és sok sikert!! Ügyesek legyetek, ha valamikor megteszitek. Elsietni sem kell, semmmi nem történik ha csak egy év múlva szeretkeztek... addig is élvezzétek ki, hogy nem kell semmin görcsölni. :) Arra is gondoljatok, hogy ha esetleg megteszitek, akkor utána nem-e fogjátok mindig ezt akarni.. érdemes továbbgondolkodni!

2008. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmmm. szerintem még 1 kicsit hanyagoljuk a témát és inkább pettingelünk és amiket írtatok. és köszike h írtatok naon hálás vok érte:)
2008. júl. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!