Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bátyám alapvetően nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám alapvetően nagyon félt. Lehet ez ok arra, hogy haverja ne jöjjön össze velem?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy bejön a bátyám legjobb barátja. Nem igazán szokta bemutatni nekem a barátait (a főiskolán szerzett új barátait nem ismerem, csak a legrégebbieket), így a srácot se ismertem az elején, külön (nem a bátyám által) ismertem meg. Az elején az volt az érzésem, hogy én is bejövök neki, csak aztán kiderült, hogy a bátyám egyik legjobb barátja.

A bátyám mesélt nekem a srácról pár dolgot, és erősen ajánlotta, hogy vigyázzak vele.

A sráccal jóban vagyunk, de a múltkor mondta, hogy nem lehet semmmi se köztünk, mert nem szeretne összeveszni a bátyámmal, fontos neki a barátság.

Szerintetek csak ez a gond, vagy valami más is (pl. mégse jövök be neki)? Lehetséges, hogy a bátyám beszélt vele, hogy tabu vagyok? (nem egyszer találkoztam az esettel, hogy már a bemutatásomkor közölte, h tabu vagyok) Mit lehet tenni ilyen esetben?


2009. dec. 6. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj,hogy van egy olyan ember,aki mindig meg szeretne védeni minden fajta csalódástól...

Nekem két bátyám van,és velük mondjuk lehetetlen volt elmenni bulizni,mert soha nem engedtek ismerkedni,ha véletlenül nélkülük mentem valahova,az est folyamán mindig megjelentek.Volt olyan is hogy egy srác odajött hozzám,szeretett volna ismerkedni,a tesóm már cibálta arrébb,hogy ő az én húgom,szállj le róla..Azt meg el is felejthettem,hogy a barátaikkal jöjjek össze...Ezt 10en éves fejjel szemétségnek tartottam,de most már tudom,azért csinálták,hogy engem védjenek meg minden rossztól,csalódástól,amin ők már esetleg átestek!!Szerintem örülj,hogy van egy bátyád..

2009. dec. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó, de akkor most életem végéig éljek egyedül, csak mert a széltől is óv? :S
2009. dec. 6. 02:05
 3/9 anonim ***** válasza:
hát a szitu viszonylag tisztának tűnik. ha azt mondta nem lehet köztetek semmi a tesód miatt, gondolom azért mondta mert egyébként lenne. szerintem legegyszerűbb és legjobb ha egyszerűen megmondod hogy téged nem érdekel hogy a tesóddal mi van járni akarsz vele és kész. és ha a tesódnak meg van egy csepp esze akkor ez tudomásul veszi. meg tudom érteni amúgy őt is. teljesen normális hogy félt ennek örülni kéne de neki meg nem kéne ilyenekbe beleszólnia... ja és tesóddal sem ártana baszélned erről. hány éves vagy? tesód?
2009. dec. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én 20, tesóm meg barátja pedig 24

még én magam se tudom, hogy csak fellángolás ez az egész vagy esetleg valami komoly, de jelenleg nagyon vonzódom a sráchoz :$

2009. dec. 6. 02:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az nem számít hogy fellángolás-e vagy sem. élni kell! és ha húsz éves vagy akkor már magadnak kell döntened a dolgaidban. nem azért mert elmúltál tizennyolc hanem mert már nem vagy óvodás. de azért nem árt meghallgatni néha a tesódat is.
2009. dec. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha a srác amúgy nem is akart volna tőlem semmit, akkor ez olyan cikin jön ki, hogy én meg igen :S
2009. dec. 6. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:

te voltál ott nem én :) de ha én azt mondom vkinek hogy ezért és ezért nem járhatunk annak oka van. ahhoz hogy ezt mondjam kell valami amiről mondom. nem? :)

szerintem ciki nem lehet. ha észrevenném egy csajon hogy bejövök neki nem az lenne a gondolatom hogy ciki hanem hogy "de aranyos" és nagyon jól esne!

2009. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a bátyáddal hogy hogy is van ez.Mennyi köztetek a korkülönbség?
2009. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok , rájöttem:) Hát mostmár felnőtt vagy szerintem csak bátyáddal kell beszélned.
2009. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!