Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha szeretem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem, és ezért hagyom hogy kihasználjon?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeségnek hangzik, de annyira szeretem hogy bármit megtennék neki, és ezért hagyom hogy kihasználjon, hogy a tulajdonaként kezeljen. Hogy lehetnék határozottabb, mit kellene tennem? Nagyon sértődékeny, félek hogy kidob ezért mindig azt lesem, hogy járhatnék a kedvében. Persze nem értékeli... De így is. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csináltatok? Valami tanács? Köszönöm a válaszokat.


Én 18/L Ő 20/F


2014. jan. 25. 14:06
 1/9 Galaxis. ***** válasza:
Ne légy naiv sem buta! Ez a tanácsom.
2014. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
UrIsten!Ekkora pancsert meg eletemben nem lattam!
2014. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan tudod mit csinalsz rosszul. Mi tart vissza, hogy ne tedd meg, amit o akar...?
2014. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kis önbecsülést.
2014. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki képes kihasználni a másik embert az nem szereti, annál nem számithatsz arra, hogy bajban oda fog melléd állni, attól az embertől semmi jóra nem számithatsz, ha helyzetbe kerülsz.

Bármennyire is fáj szerintem állj fel a dologból. Pár évig nyalogatni fogod a sebeidet, de utána sokkal könnyebb lesz az életed, mint annak aki benne marad egy ilyen helyzetbe, és bajba kerül, és ott hagyják cserben.Az ennél még fájdalmasabb.Sokan össze is roppannak.

2014. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb lapátra tesz, csak várja, hogy egy új csajra lecserélhessen. Mint biztos lesz, szakít veled. Úgyhogy jobb lenne, ha ezt nem várnád meg.
2014. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vess magadra. Távolról imádni kapcsolat nélkül is tudnád, az nem kerülne semmibe, annál többet most sem kapsz tőle.
2014. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezzel am csak magadnak ártasz. de én is voltam így,full szerelmesen,idiótán. sok "pofon" után amit kaptam tőle meguntam,belefáradtam,otthagytam.

azóta visszakaptam önmagam,már nem hagyom h lábtörlőként kezeljenek. egyébként érdekes, egyik pasinál se voltam ilyen ökör, csak ő csinálhatott velem bármit.

2014. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is jártam ebben a cipőben

Amint tudsz vess véget az egésznek

Semmi jó nem sülhet ki belőle.

2015. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!