Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri féltékennyé tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

Először is ne essen félreértés nem akarok gyerekes,vagy komolytalan lenni.


Az történt,hogy 1 héttel ezelőtt kidobott,most viszont elmondta,hogy még mindig szeret,és,hogy adjak neki még egy esélyt.Én azt mondtam,hogy elgondolkodok rajta.Szeretném féltékennyé tenni egy kicsit,de attól félek,hogy akkor egy olcsó lánynak állítana be.Megéri szerintetek?


2014. jan. 8. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
már mind1... de nem ez a megfelelő kifejezés..számító hülye pi csa
2014. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és te mit nyersz azzal, hogy féltékennyé teszed?
2014. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:

ne játszmázz

az sosem sül el jól...:(

2014. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg, azzal lehet csak az ellenszenvét vívod ki, viszont azt mondhatod, hogy még átgondolod a dolgot, ne menj egyből bele. - esetleg találkozzatok úgy, mint régen mikor megismertétek egymást, mielőtt összejöttetek volna. Itt pedig túráztathatod kicsit az igen is meg nem is hozzáállással. Aztán majd eldöntöd tényleg szükséged van e rá.
2014. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne menj bele játszmába,annak semmi értelme.Inkább gondolkodj egy kicsit rajta még,ne fogadd rögtön vissza.
2014. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem éri meg féltékennyé tenni. Találkozni attól még találkozhattok, de ne bólints rá egyből a kapcsolatra. Ne csak azért, hogy ne legyél könnyen kapható, hanem gondold át azt is, meg tudsz-e még bízni benne. Én szerintem nem tudnék.
2014. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!