Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok kezdő anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok kezdő anyagi tőke nélkül összeköltözni a párommal?

Figyelt kérdés
A szülők szóba sem jöhetnek, albérletet előre nem tudnánk fizetni, rokonok ismerősök sem tudnak segíteni. Kilátástalannak tűnik..
2008. júl. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előszöis: hány évesek vagytok? ha már dolgoztok akkor albérlet. Majd ha jobban mennek a dolgok akkor vesztek egy kisebb lakást, majd egy nagyobbat. Szépen lassan lépcsőzetesen. Meg persze spóroltok. OK én könnyen beszélek, 18 évesen szinte mindent a számba raknak de érettségi után kimegyek külföldre dolgozni, megszívom magam és itthon sokkal könnyebben boldogulok egyedül is. ( ööö és nekem is van barátom, ezt mellette szeretném megvalósítani ami elviekben sikerülni is fog, a kinti kapcsolatoknak köszönhetően) ha van kint ismerősötök akkor azt ajánlom h menjetek ki egy évre dolgozni és sokkal könnyebb lesz itthon boldogulni:)
2008. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 és 24 évesek vagyunk.Nincs külföldi kapcsolatunk sajna..már dolgoztunk de most nem..keresni kéne vmit megszedni magunkat de nagy a távolság 300 km. és nem tudom meddig bírjuk ki egymás nélkül alig találkozva..
2008. júl. 15. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
első lépésben keressetek munkát, kezdjetek el félretenni, utána döntsétek el ki költözik kihez(melyik városba)a költöző félnek meló keresés,és persze albérlet keresés:)azért a szülőkkel se szakítsátok meg a kapcsolatot, ha nem muszáj!
2008. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy álltok hozzá, hogy ez sincs, az sincs, nem megy, akkor nem is fog menni. Nézzetek utána az albérleteknek, döntsétek el, hogy ki költözik. Tessék dolgozni, félretenni a kaucióra meg az első havi lakbérre, aztán lehet is költözni. Én annak idején felköltöztem Pestre, igaz, egyedül, de mindegy. Két hónapig spóroltam a kaucióra meg az első lakbérre, aztán mentem. Kerestem munkát és ott éltem fél évig. Utána hazaköltöztem, mert már itthon is lett munkám. Nem csak vágyakozni kell a dolgokra, hanem tenni is kell érte valamit. De amúgy, ha nagyon sürgős a dolog, akkor fel lehet venni (megbízható, komoly) banktól (nem Provident meg hasonlók) egy kb. 100 ezer forint szabadfelhasználású hitelt (persze ha vamelyikőtök legalább dolgozik), abból már ki lehet csengetni annyit, ami elsőre kell.
2008. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, előző válaszoló vagyok... Szóval nálunk is ilyen volt ám a helyzet. Barátom és köztem szintén háromszáz kilométer volt, két hét után ideköltözött, mondjuk neki volt némi spórolt pénze, most keres munkát (egyenlőre még csak egy albérleti szobában lakik), ha megvan a három hónap munkaidő, akkor veszünk lakást. Szóval mindent lehet, csak akarni kell.
2008. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!