Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna0905 kérdése:

Miért mondja azt mindenki, hogy nem tanácsos osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
Mindenki akit eddig még kérdeztem, mind azt mondta, hogy nem jó osztálytárssal járni. és ha nekem az osztálytársam tettszik?
2014. jan. 3. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
majd rájössz, ha a kapcsolat hamarabb véget ér, mint a 4 év :D
2014. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert fiatalok vagytok még és valószínűleg szakítani fogtok, a szakítás után meg ugyanúgy minden nap kell majd vele találkozz
2014. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű:valami miatt megromlik a kapcsolat,szétmentek egész nap ott lesztek összezárva egy teremben,nem fogjátok kibírni.
2014. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
f---asz tudja. Én 4 évig voltam együtt a barátnőmmel akivel szakközép 2. osztályában jöttem össze.
2014. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, ezt tapasztalatból mondom! :-) 10.-ben jöttem össze az egyik osztálytársammal és persze hamarabb vége lett, mint a 4 évnek. Én utána már kellemetlenül éreztem magam, az osztályban mindenki tudott mindenről, hogy mi történt, sőt még a tanárok is. Szóval szerintem inkább ne!
2014. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én az évfolyamtársammal vagyok együtt meg voltam már együtt osztálytársammal. Nincs semmi bajunk egymással, sőt még jóban is vagyunk. Nem hiszem , hogy bármi bajom lehetne abból ha évfolyamtárssal járok. Vagy igen?
2014. jan. 3. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!