Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy kisbaba lesz?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel másfél éve vagyunk együtt. 2 hónapja a doki gyengébb hormontartalmú tabit írt fel, mert elvékonyodott a méhnyálkahártyám, ettől a gyógyszertől viszont folyamatosan vérezgettem. Jövő héten mentem volna vissza a dokihoz, de tegnap (mensi késése miatt) teszteltem és pozitív lett. Én nagyon örülök a babának, de a párom még néhány évig nem akart gyereket, ezt tisztáztuk is. Nem lesz elragadtatva, ezért hogyan mondjam el neki? Én 25 a párom 29 éves...
2008. júl. 15. 13:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ültesd le és így ahogy leírtad mond el neki! nem biztos, h nem fog neki örülni. szeritnem hirtelen azt sem fogja tudni, h hova kapjon. azért más beszélni róla és más amikor már ott van. Szeritnem mihamarabb beszélj vele. :)
2008. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem vagytok mar gyerekek.... Biztosan orulni fog neki, a lehetseges kezdeti sokk utan :-)

Ha te orulsz, az majd ra is raragad. Gondolom nem direkt lettel babas....

Orulj neki, ha tenyleg babas vagy es keszulj nagy szeretettel :-) Az en parom mar nagyon szeretett volna gyermeket, megis megijedt egy picit, amikor kozoltem vele a johirt. Az elso ultrahang ota viszont a vilag legboldogabb leendo papaja.

20 hetes mamo

2008. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
A baba összehozásában neki is nagy része volt! Szerintem nyugodtan mondd el neki, egy hírnek csak örülhet!
2008. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

szia

egy picit hasonlóan voltam, mint te.

mi megbeszéltük, hogy abbahagyom a gyógyszert és 1év múlva akkor próbálkozunk.aztán valahogy a védekezéssel meg elfelejtettünk foglalkozni, így az első gyógyszermentes hónapban terhes is lettem.nagyon "féltem" mit szól majd a párom, hisz ő akart még egy évet várni.sírva vártam haza, mondtam mi a helyzet, erre ő : "ez olyan borzasztó?"

és nagyon várja első gyerekét, még 3hetem van, de már egy hónapja, minden héten elmondja, hogy a héten megszülök.kicsit türelmetlen

:D

sok boldogságot nektek, boldog babavárást

2008. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm... :)
2008. júl. 15. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt pedig muszáj lesz neki elmondanod, hiszen a gyermek az övé is. A helyet és a módot neked kell kitalálni, de tény, hogy már nem vagytok gyerekek, meg tudjátok beszélni. Csak ügyesen.
2008. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én majd, ha úgy szeretném a páromnak elmondani, hogy veszek egy kis babaruhát, vagy cipőkét, becsomagolom, és ezt odaadom a páromnak, hogy bontsa ki. Ha kibontja, és meglátja a kis cuccokat, biztos tudja miről van szó. Szerintem ez egy aranyos megoldás......
2008. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépen, nyugodtan elmondod neki, hogy mi a helyzet, ahogy itt is tetted. Szinte biztos, hogy a kezdeti meglepettség után ő is örülni fog neki, hiszen nem vagytok már tizenéves tinédzserek, pont a jó időben vagytok a gyerekvállaláshoz. Ha anyagi helyzetetek is megenged egy gyereket, akkor szerintem semmi probléma nem lesz belőle. Majd írd meg, hogy mit szólt hozzá, kíváncsi vagyok:)
2008. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!