Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszterezés. Barátokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterezés. Barátokkal, vagy a Barátnőmmel? (1 hónapos kapcs)

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 02:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
Figyelj én biztos a barátaimmal tölteném,barátnőddel úgysem tudtok szilveszter este nyugiban kettesben lenni,te a te barátaiddal ő az ő barátaival lesz és majd ujjév másnapját már együtt töltitek :)
2013. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly voltam így ezzel.

Mi megbeszéltük hogy töltsük együtt de mindkét helyen.

tehát úgy csináltuk hogy az én barátaimhoz későn mentünk mivel ők házibulit szerveztek de mindenkinek volt előtte programja máshol meg ketten dolgoztak azon a napon és műszak végén csak 11 után értek rá. Így megbeszéltük hogy a barátaimmal éjfél után ünnepelünk ameddig bírjuk és előtte mindenki vagy otthon lesz, vagy máshol ahol jól érzi magát.

A barátnőm barátai is hasonlóan buliztak csak ők házibulival kezdték aztán mentek szórakozó helyre de mi nem akartunk oda menni mert a barátnőmnek ott volt egy nagyon rossz élménye én meg alapból nem vagyok oda az ilyen discokért. Így abban maradtunk hogy először velük bulizunk ott köszöntjük az újévet aztán irány a barátaimhoz.

Idén kettesben bulizunk, mert a barátaink többsége is a párjukkal lesz, vagy elutaznak éppen, és mivel nagyon sok barátunk nincsen egyikünknek sem meg ugye nagyon olyan helyre ahol nem igazán ismerünk senkit nem akarunk menni így megbeszéltük hogy itthon kettesben szilveszterezünk.


Nektek is ezt javaslom ha megoldható és akarjátok akkor legyetek mindkettő helyen vagy bulizzatok külön egy ideig aztán utána pedig együtt valahol. Ahogy érzitek de döntsetek úgy hogy ne legyen belőle sértődés, és mindkettőtöknek jó legyen.

Vagy ha közel vagytok egymáshoz bulizzátok ki magatokat külön, aztán ha valamelyikőtöknél megoldható akkor buli után fussatok össze, és legyetek együtt egy picit, vagy ahogy gondoljátok.

2013. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én a páromat választanám.


Bár nálunk pl úgy van a férjemmel amióta csak összejöttünk, hogy minden szilveszterkor együtt vagyunk:


1. közös szilveszterünk kettesben volt

2. barátokkal együtt

3. kettesben

4. most lesz, barátokkal együtt.


De mindig együtt. El se tudtuk volna képzelni, hogy külön legyünk....


Beszéljétek meg:)


27/N

2013. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha kettesben tudtok lenni akkor a barátnőddel ha meg többen vannak ők is akkor barátokkal.
2013. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm :) barátnővel leszek :3


Éjfél beköszöntével mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok :)

2013. dec. 31. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!