Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a 15-17 éves lányoknak 20 év feletti pasi?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom, hogy akár 10 évvel idősebb pasival is összejönnek.
2013. dec. 21. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

16-17 évesen a 2-3 évvel idősebb pasi az ideális.. a 17 évesek annyira gyerekek hozzájuk..


Pedig a férjem csak fél évvel idősebb nálam (21 voltam amikor megismertem)

2013. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy csomó olyan 15-6-7-8 éves fiút ismerek akinek magakorabeli barátnője van. Azért mert ez az egy lány így leírta magát (mert ezzel azt tette), nem kell általánosítani.
2013. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Felejtsük már el ez a "lányok előbb érnek" dolgot emberek.

1. - Ez csak egy ősrégi baromság, erre hivatkoztak régen azok a perverzek, akik 14-15 éves lányokat vettek feleségül és ez az elcseszett indok beleégett a kollektív tudatba és a sok baromfi még el is hisz a mai napig.

2. - A nemi érés nem egyenlő a szellemi és lelki társával. Attól még, hogy szőrös a zacskóm, vagy a csajnak a pinája nem leszek/lesz egy philosoraptor. Az ez dolog, hogy a lányok NEMI érése előbb beindul, de ez nem azt feltételezi, hogy agyilag is értebbek lennének.

2013. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

érzelmileg hamarabb érnek a lányok utolsó..

testileg nem biztos... (pl én 15 évesen elől deszka hátul léc voltam..és nem menstruáltam)

2013. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tényleg kezd amúgy roha,,dt idegesítő lenni ez az általánosítás hogy a 18 évesek értelenek.

Lányok, legyen egy kis eszetek és nézzétek meg az embert aki érdeklődik irántatok. Persze vannak éretlen kis fiúkák, de lányok is vannak. Ez a lányok hamarabb érnek meg milyen alpári hülyeség, kérem szépen. A 13. kommentelő írta azt hiszem hogy régebben ezzel hülyítették a lányokat az idősebb férfiak, ez igaz, nincs mit szépíteni. Lányok több van éretlen mint fiú már csak azért is mert a nők vannak többen a bolygón és ez jár egy-két hátulütővel. Nem a kis páva hülye,,gyerekekre kell hajtani és kész. Kérdező ne próbálkozz 7 éveseknél vannak ilyen lányok, akik ilyenek, de az ilyeneket nevezik éretlennek és szép szóval sötétnek, illetve az ilyenek gyerekeznek le hamar és sírnak hogy nem kellenek senkinek.... Biztos találsz értelmeset csak beletellik egy kis időbe. Én is találtam.

2013. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vannak normális fiatalok, akik sokkal de sokkal értelmesebbek akár egy felnőttnél. Csak őket elnyomják, elbasszák a gyerekkorukat, depresszióba süllyednek, és addigra lesz 20 akárhány éves, ahonnan már nincs visszaút : vagy kötél, vagy 10. emelet.


Ilyenekkel ritkán találkoztok, és mivel nem nagyon adnak a külsejükre (pont ezért mert beleverték a fejükbe már a kezdetekkor hogy ők nyomik) nem is akartok találkozni velük.


Szóval ez hogy "a fiatalok mind hülyék" nem igaz.

2013. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!