Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk válasza? Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válasza? Volt már veletek olyan, hogy nagyon vonzódtatok egy lányhoz, össze akartatok vele jönni, de nem szerettetek bele aztán? Vagy jártatok egy ideig, de rájöttetek, hogy annyira még sem érdekel titeket?

Figyelt kérdés
történetet is írhattok
2009. nov. 23. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Én csak azzal jövök össze akit szeretek. Akihez vonzódok, azzal csak lefekszem.
2009. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészen így van. nem mondom már az első nap után hogy eggyütt vagyunk. Meg az hogy jó az ágyban attól még lehet hogy másban nem értjük meg egymást.

Az első pár hónap az még ilyen ismerkedő időszak ami nem szerelem. És ha nincs szerelem akkor azt nem hozza meg az se ha még a szexet is megvonja. Sőt.

2009. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nos velem volt már ilyen... nagyon össze akartam jönni egy csajjal, egyszer kikosarazott, akkor eléggé kibuktam, kb összesen majd fél év pedálozás után összejöttünk, kb 2 hétig hurrá happy holiday volt aztán semmi, próbáltam időt adni a dolgnak, de nem értük meg a 2 hónapot, kidobtam...

mondjuk utána vicces volt hogy fordult a kocka és jó ideig ő próbált pedálozni nálam... :D


szal ez volt az egyetlen olyan eset, ahol ez volt, ugy könyveltem el, hogy valójában vadászatban leltem örömöm, nem a zsákmányban...

2009. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jah amugy 20F

előző voltam

2009. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!