Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megfogni egy pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megfogni egy pasit?

Figyelt kérdés
Arra szeretnék választ kapni, mik azok az alap követelményei egy pasinak a nővel szemben, hogy vele maradjon hosszú távon?Mit szeret a legtöbb férfi legjobban a nő belső tulajdonságaiban?
2008. júl. 12. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

1. Legyen ölelni és szeretnivaló

2. Legyen okos

3. Legyen talpraesett

4. Legyen házias

5. Legyen NIMFOMÁN :-)



Hirtelen ennyi jut eszembe. :)

2008. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha a szádba élvezhet!
2008. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez a téma igazából két kérdést is megérne. A másik kérdés, hogy "Hogyan lehet elriasztani egy pasit?"

Mert nem csak az számít, hogy miket talál vonzónak valaki a nőkben, hanem vannak alaphibák, amikre ugyanúgy oda kell figyelni, hogy ne kövesse el valaki azokat (például gyakori hiszti).

2008. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a legfontosabb, hogy ne hónapok után szexeljetek. Ha együtt vagy a barátoddal akkor valószinűleg nem csak azért van veled, hogy mondogassátok egymásnak hogy: "Jajj énis jajdeimádlak, jaj énistéged"

Sokan húzzák ezt a dolgot és hónapokat várnak vele aztán a csaj meg csodálkozik, hogy később kiderül: a pasi csalta. Tehát legyél rámenős és éreztesd vele, hogy CSAK ő kell neked és nem más. Van erre 1 mondás is:

Szeretni 1-et, de csábítani 100-at!


Fontos belső tulajdonságok: nimfománia (tehát máshová már nem fog menni a szexért), lehessen vele beszélgetni, ne hisztizzen egyfolytában. Szerencsére ezek megvannak a mostani barátnőmben és isten mencs, hogy megcsaljam.

2008. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
nekem elég sűrűn vannak dühkitöréseim,mégpedig azért mert szeretném "megnevelni" a férjemet,de nem nagyon sikerül,a csicskájának hisz....mindent a szájába kell rágni,és állandóan szaladhatok utánna,mert mindent szana szét hagy...nem bírom normálisan elviselni ezt...tehát szerinte hisztis vagyok!!számíthatok arra hogy elhagy??
2008. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

1, legyen jó az ágyban és nyelje le, ne hisztizzen h eztmegazt nem akarja.

2, főzzön jól

3, ganézza ki néha a kérót

alternatív: Hagyjon gépezni :)

2008. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jajj istenem... ugyanez megint csak fordítva is lehetne! Mármint, 1. egy pasi ugyanúgy lehet hisztis (és ez talán még gázabb, mintha egy csaj lenne az) 2. egy pasi ugyanúgy nem-akarhatja az orális szexet FORDÍTVA (azaz csak magára gondol) 3. egyedül meghalna, mert semmit nem képes összeütni otthon a konyhába, vagy éppenséggel a koszban él már 2 hónapja, ha szingli 4. Túl fáradt minden este a szexhez.. ez aztán egy nőnek is maga a boldogság, ugye? Hova lyukadtunk, tudom, hogy nem ez a kérdés, de mostmár csak a pasiknak lehetnek elvárásaik? Hol van a nő tisztelete? Van középút aközött, hogy kereken megmondja, ő nem nyel le semmit, és aközött, hogy megteszi, mert szereti a párját.

Szóval, kedves kérdező, a pasik sok mindent elvárnak, de szerintem is inkább az a lényeg, hogy mivel lehet elriasztani őket! Legtöbbször csak az a "valami" fogja meg a pasikat egy nőben, amit kisugárzásnak nevezünk! Ami utána jön, az már a szín tiszta igazság. Van egy bizonyos idő, ami után kiderül, lehet-e hosszútávon élni azzal a bizonyos nővel.

2008. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

otthon feleség, az ágyban kurva :) ezzel mindent elmondtam szerintem, tehát

1. legyen olyan az ágyban hogy ne szenvedjek hiányt

2. főzzőn jól

3. általában mindennap legyen otthon főtt étel, és tisztaság, hogy öröm legyen hazamenni a családi fészekbe

4. ne hisztizzen ne veszekedjen

5. hagyja meg a férfi szabadságát valamennyire, és értse meg pl. ha foci van a heverokkal, vagy sörpartis kikapcsolódás

Ezeket megteszi egy nő, akkor bármit kérhet a férjétől, mert álomasszony lesz!!!!

2008. júl. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Sokszor a fentebb emlitett tulajdonsagok sem elegendoek... igaz altalanossagban ez az elvaras de azert pasitol fugg. pl nekem volt olyan pasim akinek mindez nem volt elegendo.. es meg hisztisnek sem vagyok mondhato es inkabb igyekszem elfolytani minthogy robbani pici dolgokert. megsem volt eleg. aztan van olyan pasi aki meg engem akar. embere valogatja..
2008. júl. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolso elotti hozzaszolonak. Volt olyam pasim akinek mindez nem volt meg sem eleg!! Igaz kicsit gatlasos vagyok de ez csak az elso ket alkalommal utana feloldodom foleg ha a pasi olyan, de volt olyan pasi aki ket alkalom utan vonta le a kovetkeztetest h nem.
2008. júl. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!