Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány első randira megy, akkor illik vinni valamit a fiúnak? Vagy csak a srácnak kell? Vagy egyáltalán nem kell semmi? :D

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 23:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Gyere aranyom!Cukros neni:D
2009. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Csoki stylet csak a sok elöző kérdésekből szedtem mondom akkor copyzok már h mindenhol azt a választ kapják ne mindig mást :) és bocsi a sarkas téma nem ide jött volna bent maradt :D
2009. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jól van, semmi gond. :)
2009. nov. 23. 00:10
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem első randira vodkás csokit, mert beszélgettünk msnen, hogy szeretné megkóstolni mahd egyszer, 800 ft volt, de nem bántam, együtt megrágcsáltuk.

Párom meg hozott első randira 1 kg szaloncukrot, mert bulizni volt előtte este, mondtam neki, hogy hozzon a karácsonyi partyról 1 szem szaloncukrot, de otthon felejtette, ezért vett egy zacskóval :P Azt 1 hét alatt benyomtuk :D

Amúgy sztem nem kell semmit sem vinni, de ha kedved van hozzá, miért ne? Szerintem aranyos egy kis apróság :)

És 3 éve együtt vagyunk! A csoki amúgy endorfint termel, lehet, hogy emiatt sikerült jól a randi (haha) :D

20/L

2009. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon be akarsz vágódni mértne vihetnél valamit. De nem Kell senkinek se vinni. A fiúnak se kell vinnie. Eleve nem is nagyon tud mit mert nem ismer.

Későb már lehet vinni valamiket. de nem lényeges.

Egyépként eszembejutott csak elmondom hogy egy kapcsolatban akkor nem vesz a másiknak az ember semmit se névnap se születésnap ha nagyon el van bízva. És nyeregben érzi magát. nem nagy drága dolgokra gondolok csak személyes aranyos apróságok.

Ha meg kifelé érzi magát a kapun akkor már találgatózik mit kéne adnia.

2009. nov. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit vinni. Lány vagyok.
2009. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én az első randi előtt már két éve ismertem a barátom, és egyszer mondta, hogy a chilis csokit úgy megkóstólná, úgyhogy a nagy alkalomra vettem neki. Azóta is rendszeresen kap apróságokat.

De nem KELL vinni semmit egyik félnek sem, szabadni szabad. :)

2009. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell vinni se a lánynak se a fiúnak.
2009. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. :)
2009. nov. 23. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!