Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom feliratkozott társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom feliratkozott társkeresös-flörtölös oldalra, mit tehet ilyenkor a barátnö?

Figyelt kérdés

Tudom gyakori kérdés ez... Tudom, hogy buliban volt és hajnalban amikor hazaért iratkozott fel...Gyanítom ittas volt. Mi mostanában keveset találkozunk, nekem most egy hónapra kb máshol kell élnem. ìrtam neki álnéven, de nem ír vissza... Mit tegyek?Meg akar csalni?

Köszönöm a válaszokat, nagyon ki vagyok akadva, mert féltékeny típus vagyok...


2008. júl. 11. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szia!Az ilyesmi sajnos előfordul!Írj álnéven neki és teszteld a hűségét kicsit!Mondjuk ez az álneves dolog rosszul is elsülhet:S Vagy egyszerűen próbálj meg a témáról finoman beszélgetni,hogy mit is mond:)Lehet már nem is emlékszik a regisztrációra...
2008. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer én is csináltam ilyen de a pasim rá is jött hogy én vagyok az álnéven :S

Vagy pedig próbáld meg megtudakolni a jelszavát és töröld ki.

2008. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen álneves dolgoról már én is hallottam, a fiú először belement a flörtbe, de aztán leállt, és bevallotta, hogy van barátnője...
2008. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Az,hogy esetleg ittas volt,az nem mentség arra,hogy ő oda feliratkozott.Valaki buli meg italozás után feliratkozik ilyen helyre?Bár,nem lehetett annyira az,ha sikerült neki bekerülni oda.Valahogy kérdezzél rá elöszőr ovatosan.Ha esetleg mégsem emlékezne rá véletlenül,akkor nem csak neked nem ír vissza,hanem másnak se fog.Akkor nem lesz ebből semmi.Ha meg emlészik rá,akkor megkérheted,hogy törölje onnan ki magát elötted és megkérdezheted,hogy miért iratkozott oda fel,mi szüksége volt rá.
2008. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem megoldás az,hogy ittas volt beszéld meg vele a dolgot,én a ilyen estben először arra gondolnék,hogy már nem szeret a barátom.megkell beszéljétek együtt a dolgotm,szerintem másképp nem nagyon működhet a kapcsolat...
2008. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pf, miért gondolja minden nő, h ha tatrészegen interneten (nem valós tér, hanem kitalált, jóformán fantáziabeli) ökörködünk, máris hűtlenek vagyunk, nem szeretjük, összeomlik a világ.

Ha pedig föltöröd a profilját: a, csinál egy másikat. b, számonkér, teljesen jogosan, h ezt mégis hogy képzeled és csinál egy másikat.

És még egy kérdés, mi volt ez az ismerkedős oldal? iwiw? myvip?

És ha meg nem ír vissza, azt jelenti, Ő már rég elfeledte az egészet. Ne tedd tönkre olyanért a kapcsolatodat, ami nem is létezik.

2008. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én pasim is csinált ilyet. Egyszerűen unatkozott és azért hogy megismerjen embereket. Nem csinált mást csak beszélgetett. Persze néha hülyítette a nőket (már akit lehetett) de soha nem ment tovább. Tudom mert rájöttem a jelszavára, és elolvastam minden levelét. De beszéld meg a dolgot vele, hogy miért csinálja ezt. Lehet elmondja...
2008. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem meg evvel epp rossz tapasztalatom van. Az ex pasim ugynaugy regisztralta magat mikozben velem jart, terveztuk a jovot. Eloszor kibuktam es rakerdeztem, aminek a vegen szakitas lett tipikus nem illunk ossze dumaval. O pl sok website-ra is regisztralta magat, majdnemhogy az osszes ismertre. majd egy honap utan o kezdemenyezte a kibekulest. O keresett meg h kellene beszelnunk es talalkozzunk. akkor azt hittem minden rendbe lesz olyan lesz mint regen. de ugye mar en sem voltam a regi mert nem akartam azokon a csalodasokon keresztul menni, ezert nem voltam talan annyira oldott m ikor taliztunk. Persze akkor azt hittem minden rendbe jon olyan lesz mint regen. Majd utana megint rajottem h nem torolte a regisztraciojat sot mi tobb igenis hasznalta a site-ot. tehat a bejelntkezese aznapi volt. Azon a nap mikor rajottem ugy volt h talizni fogunk es a szulinapom unnepeljuk. majd azt lemondta mert fogaszhoz ment es kihuztak ket fogat es nem erzi jol magat erre valo indokkal. estenkent szoktunk beszelni. es nem beszeltunk a het hatralevo reszeben, mert h o faradt de en lattam h azokon a traskereso flortolos oldalakon meg online van. Tehat ennyire volt faradt. Ugy voltam vele most nem kerdezek ra, en is persze feltekeny voltam mert megfogalmazodik ilyenkor bennunk akkor most mi van.. de probaltam felrerakni es lenyelni dolgokat es ugy voltam vele majd rajon.. A vegen arra jott ra h megsem dolgozik ez a kapcsolat, mert h nincs neki meg az az erzes ami kell h egy ilyen dolgo hosszu tavon mukodhet, es bocsanatot kert, h megbantott... persze ezt megint emailben tette... Igaz h felkeszultem ra belulrol.. de azert baromi rosszul esett.. De azert neked sok sikert!!hatha neked jobban sul el ez a dolog. Nekem is mondtak lehet h csak baratokat keres.. evvel biztattam en is magamat.. de ugy latszik meg sem csak baratokat keresett rajta..
2008. júl. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy barátokat keresett, mert ott volt, hogy "férfi vagyok, nöt keresek 17-37 éves korig :-) vicces...De egyébként még mindig nem írt vissza.
2008. júl. 13. 09:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem értek az ilyen társkereső oldalakhoz, de ha tudtál írni, akkor valószínűen fel vagy jelentkezve, nem? Miért vagy?!
2008. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!