Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Sajnálatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Sajnálatból legyek vele? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Tegnap meg írtam a barátomnak hogy vége de ő ennek ellenére átjött hogy beszéljük meg és sírt és nagyon meg sajnáltam és azt mondtam neki hogy jó próbáljuk meg még 1x de én már nem szeretem őt hanem 1 másik fiút szeretek de ezt nem akarom neki elmondani mert félek hogy mi lenne a reakciója erre.mit csináljak vele?ha 1 x nem érti meg hogy én már nem szeretem?légyszi segítsetek.18/L
2009. nov. 22. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne legyél vele, nagyon nehéz ezt megértenie, de mondd meg neki hogy semmi esély a folytatásra bármit is tesz, esetleg még azt hogy ne alázza meg magát a könyörgéssel, mert elrontja a benned élő szép emléket róla.
2009. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg Neki, hogy más szeretsz és ne félj a reakciójától, elég nagy fiú már ahhoz, hogy megértse, hogy vége.
2009. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

:( Megértelek, ha már nem szereted. És kedves tőled, amit mondtál neki. De nem jó. Így még sokkal de sokkal nehezebb lesz majd neki az elválás. :(


22/F

2009. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!Nagyon nehéz ez, meg az a baj hogy nem merem neki a szemébe mondani mert sajnálom hisz csak 4 éve vagyunk 1ütt.
2009. nov. 22. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 4 éve vagytok együtt, vagyis voltatok együtt annyit megérdemel hogy őszinte leszel vele... lehet hogy rossz neki, de jobb ha Te mondod el neki mint ha mástól tudná meg...
2009. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De bármilyen nehéz is, ne járjál vele!!!!!!

Kicsit szar lesz neked is, meg neki is, demajd elmúlik, de még mindíg jobb,mintha hülyítenétek egymást<<<(kicsit kemény voltam, de rövidre fogtam a dolgot)


17/F

2009. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sírt? Ilyet azért ne...
2009. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Becsüld meg azzal, hogy őszinte vagy. Nem minden szerelem viszonzott, nem kell kímélni tőle a kis lelkét.
2009. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
szerintem, ha nem szereted, akkor ne legyél vele eggyütt. sajnálatból nem jó. sokáig úgy se menne jól. mert egyszer úgy is elfogod hagyni újra, amikor már eleged lesz belöle vagy valaki mást találsz. akkor még jobban fájni fog neki. szóval inkább most mint késöbb.
2009. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

két lehetőséged van :


1. Vele maradsz

2. Elhagyod

2012. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!