Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? Egyáltalán érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Egyáltalán érez irántam valamit? Csak csajok véleményét várom

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe első látásra beleszerettem és azóta nem tudom elengedni. Mindent bevetettem és áttörhetetlen a szíve pedig nem vagyok már kezdő. Én 20 vagyok ő 17. Eddig idősebb csajaim voltak de ő annyira megfogott hogy végem van.Most barátja van mégis szóba állt velem és meg is ölelt célozgatott meg hasonlók de nem akar közelebb engedni magához. Egy másik csaj írt nekem és ő meg azonnal lekoptatta rólam. Mit érezhet? Egyáltalán érez vmit irántam?

2013. nov. 28. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne remenykedj, ha teged akarna, akkor azt tudnad. Szerintem csak jol esik neki, hogy tobben is erdeklodnek iranta, szoval persze, hogy lekoptatja a konkurenciat.
2013. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tőled akarna valamit, akkor nem más lenne a barátja.

Szerintem azért kedves veled, mert jót tesz a hiúságának, hogy érdeklődsz iránta, és az is lehet, hogy talonban vagy, ha mégsem jönne össze mással, tudja, hogy valaki azért vár rá.

2013. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet Hagyom is akkor az egészet
2013. nov. 28. 12:16
 4/4 anonim válasza:

amugy egyáltalán nem biztos hogy nem érez semmit...

lehet csak bizonytalan.. ugyan ezt csináltam én is mint ez a lány.. féltem. és nem voltam biztos az érzéseimben.

de az a legjobb amit tehetsz a saját érdekedben ha leszarod! és akkor ő is elkezd majd gondolkodni. saját tapasztalatból mondom. :))

2013. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!